Користувацький вхід

несвіт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарне планування з англійської мови для 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за підручником А.М. Несвіт "English" (2018 р.)

0

Календарне планування навчального матеріалу з Англійської мови для учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за підручником А.М.Несвіт "English" 2018р.зі змістовими лініями на І-ІІ семестриКонспект уроку з англійської мови (5 клас) + презентація на тему: "Україна - європейська країна."

0

Метою уроку є ознайомлення учнів з новою лексикою за темою "Україна - європейська країна", розвиток навичок монологічного мовлення, виховування патріотичних почуттів у школярів. Презентаційний матеріал відображає зміст уроку.Розробка уроку і презентація з англійської мови для 5 класу «Моя родина. Родинне дерево»

0

Метою даного уроку є повторення та активізація лексики з теми "Моя родина", формування навичок діалогічного та монологічного мовлення, розвиток вмінь читання та підвищення пізнавальних інтересів, виховування в учнів поваги та любові до рідних людей. Презентація слугуватиме покращенню якості уроку.контрольна робота 2 клас "Свята"

0

контрольна робота у 2 класі на тему "Свята" до підручника А Несвіт.
містить 4 завдання (два варіанти).конспект уроку в 1 класі Тема. Щасливого Великодня!

0

конспект уроку з англійської мови в 1 класі до підручника Алли Несвіт
Урок №27
Тема. Щасливого Великодня!Конспект уроку в 2 кл "Іграшки"

0

конспект уроку з англійської мови в 2 класі на тему "Іграшки" до підручника Алли Несвіткотрольна робота в 2 кл "Тварини"

0

двоваріантна котрольна робота в 2 класі з теми "Тварини" до підручника Алли Несвітконтрольна робота 2 клас "Зовнішність"

0

два варінти контрольної роботи в 2 класі з теми "Зовнішність" до підручника Алли Несвіт

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі