Користувацький вхід

Останні публікації

Іван Андрусяк

Обмежити пошук фільтруванням:«Сучасні літературні казки. Іван Андрусяк. «Стефа та її Чакалка»

2

Урок позакласного читання. Сучасні літературні казки. Іван Андрусяк. «Стефа та її Чакалка»Розробка уроку позакласного читання та мультимедійний супровід до нього. Дивосвіт сучасної казки І.Андрусяка "Стефа та її Чакалка. Дівчача повістина"

1

Розробка уроку позакласного читання сучасної української дитячої літератури у 5 класі, мультимедійний супровід до нього. Тема: "Дивосвіт сучасної казки Івана Андрусяка «Стефа та її Чакалка. Дівчача повістина»Подорож у світ сучасної української книги

4

Презентація містить інформацію про життєвий і творчий шлях Івана Андрусяка, ілюстровані матеріали, фотокартки письменника та членів його родини, критичний матеріал щодо його твору «Стефа і її Чакалка».
Презентація може бути використана вчителями української літератури на уроках, позакласних заходах та літературних вечорах, присвячених вивченню творчості Івана Андрусяка.Урок позакласного читання з української літератури в 5 класі

0

Урок позакласного читання за творчістю сучасного українського письменникаІвана Андрусяка.Іван Андрусяк "Стефа та її Чакалка"

1

Твір із серії "Сучасна дитяча проза" - для конкурсу відгуків про твір.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі