Користувацький вхід

Останні публікації

Дошкільне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:



Конспект квест - гри для дітей старшої групи з безпеки життєдіяльності

0

Конспект квест-гри з ОБЖД
з дітьми старшої групи
«Стежина безпеки. Стань рятувальником»
Вихователі: Ольга ЛІХАЧОВА

Мета: Закріпити знання про мінну небезпеку та алгоритм дій «Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!». Формувати в дітей навички правильної поведінки в екстремальних ситуаціях та розрізняти джерела небезпеки. Розвивати увагу, витримку, швидкість реакції. Виховувати бажання дотримуватися правил безпеки та бережливого ставлення до власного здоров’я.
Хід квесту
«Секретний конверт» (мотивація)
Діти отримують лист від Патрона(пса-сапера).



Конспект квест - гри для дітей старшої групи з безпеки життєдіяльності

0

Конспект квест-гри з ОБЖД
з дітьми старшої групи
«Стежина безпеки. Стань рятувальником»
Вихователі: Ольга ЛІХАЧОВА

Мета: Закріпити знання про мінну небезпеку та алгоритм дій «Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!». Формувати в дітей навички правильної поведінки в екстремальних ситуаціях та розрізняти джерела небезпеки. Розвивати увагу, витримку, швидкість реакції. Виховувати бажання дотримуватися правил безпеки та бережливого ставлення до власного здоров’я.
Хід квесту
«Секретний конверт» (мотивація)
Діти отримують лист від Патрона(пса-сапера).



Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дітей старшої групи

0

Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дошкільників старшої групи
МЕТА:закріпити знання дітей про правила поводження з вогнем , електроприладами, незнайомцями та правилами дорожнього руху. Продовжувати знайомити з правилами мінної безпеки.
Розвивати мислення, увагу, швидкість реакції та вміння приймати рішення в екстремальних ситуаціях. Виховувати відповідальне ставлення до власного життя та здоров’я
ХІД
Привітання
«Доброго ранку, малята мої,
Зустрілись ми знов у казковій сім’ї.
Сьогодні відкриєм країну чудес,



Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дітей старшої групи

0

Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дошкільників старшої групи
МЕТА:закріпити знання дітей про правила поводження з вогнем , електроприладами, незнайомцями та правилами дорожнього руху. Продовжувати знайомити з правилами мінної безпеки.
Розвивати мислення, увагу, швидкість реакції та вміння приймати рішення в екстремальних ситуаціях. Виховувати відповідальне ставлення до власного життя та здоров’я
ХІД
Привітання
«Доброго ранку, малята мої,
Зустрілись ми знов у казковій сім’ї.
Сьогодні відкриєм країну чудес,



Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дітей середньої групи

0

Конспект заняття з ОБЖД
Для дітей середньої групи
Агенти безпеки у пошуках пригод

Підготувала:
Вихователь
Ольга МЄДВЄДЄВА

Мета: формувати навички безпечної з побутовими приладами, небезпечними предметами та під час повітряної тривоги; розвивати критичне мислення через аналіз проблемних ситуацій (кейсів), увагу та вміння працювати в команді; виховувати самостійність, відповідальність за власну безпеку та впевненість у своїх діях.
Матеріал та обладнання: ноутбук, набір карток для кейс-фото, браслети «Агенти безпеки».

Хід заняття
1.Вступна частина:



конспект заняття для дятей І молодшої групи з безпеки життєдіяльності

0

Конспект заняття для дітей І молодшої групи з безпеки життєдіяльності
«Пригоди лисички: безпека вдома та в садочку»

Підготувала:
Вихователь
Світлана СКОЧИК

Мета:
• Освітня – формувати початкові навички безпечної поведінки; ознайомити із поняттям «небезпечні предмети» (ножиці, ліки, сірники);
• Розвивальна – розвивати увагу, мовлення, дрібну моторику, вміння слухати;
• Виховна – виховувати обачність та бажання піклуватись про власне здоров’я.



Тип заняття: інтегроване Тема заняття: «Веселі клубочки»

0

Вчити дітей диференціювати предмети за величиною (маленький – великий), температурою (теплий – холодний), малювати предмети округлої форми (клубочки); закріпити знання дітей про котика (зовнішні ознаки, чим харчується), поняття кольорів; розвивати: увагу, мовлення, мислення, пам'ять, загальну і дрібну моторику; виховувати любов до тварин.



Інтегроване заняття для дітей I молодшої групи Тип заняття: фронтальне. Тема заняття: «Річечка хлюпоче»

0

Вчити дітей розрізняти властивості води, а саме мокра, холодна, ллється, прозора, утворювати зменшувально-пестливі слова за зразком вихователя (риба – рибка, вода – водичка, жаба – жабка, сонце - сонечко); збагачувати лексику дітей словами різних частин мови: іменниками, дієсловами, прикметниками; пояснити значення слова «водорослі»; вправляти у вживанні іменників кличної форми; закріпити уявлення дітей про об’єкти живої природи (риби, жаби), кольори (жовтий, червоний, зелений, синій), розуміння поняття «багато»; розвивати мовлення, пам’ять, дрібну моторику, координацію рухів, уміння орієнту



Конспект інтегрованого заняття "Подорож до країни здоров'я

0

Заняття з фізичної культури «Подорож до країни здоров’я» спрямоване на формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя, розвиток основних рухових умінь і навичок, а також зміцнення фізичного та емоційного благополуччя.

Зміст заняття побудовано у формі ігрової подорожі, що підвищує мотивацію дітей до рухової активності та сприяє їх активному залученню. Використання сюжетної лінії (подолання перешкод, виконання завдань у «країні здоров’я») допомагає поєднати фізичні вправи з елементами гри, що відповідає віковим особливостям дошкільників.



ЗАСТОСУВАННЯ НЕТРАДИЦІЙНИХ ТЕХНІК ЗОБРАЖУВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

0

Стаття присвячена питанням розвитку дитячої зображувальної творчості. У статті розглядаються нетрадиційні техніки малювання, що доступні дітям дошкільного віку, розкриваються їх можливості для розвитку креативності дошкільників.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі