Обмежити пошук фільтруванням:
Даний методичний посібник містить матеріали проектів, конспекти: конспект заняття з природи з елементами пошуково - дослідницької діяльності (середній дошкільний вік), сценарій розваги для малят: «Телепередача «Віконечко у природу», конспект ділової гри: «Формування емоційно – значимої поведінки у довкіллі», сценарій розваги з батьками «Свято молока», які вихователі зможуть використати у своїй роботі. Посібник створено для розвитку екологічної культури дошкільників, вміння поводитися в природі.
« Хто в рукавичці живе?»
заняття з в ІІ молодшій групі з використанням методу наочного моделювання
Мета: вчити дітей узгоджувати іменники з числівниками в роді та числі.
Вправляти у вмінні відгадувати загадки, співставляючи моделі (геометричні фігури) відповідного кольору і розміру з відгадками, та аргументувати свій вибір.
Мета: доступно пояснити дітям як утворюється веселка. Формувати доступні для дітей дошкільного віку уявлення, еталони, що відображають ознаки, властивості об'єктів довколишнього світу, конкретно такого явища природи, як веселка. Вправляти дітей в умінні використовувати власну сенсорну систему в процесі логіко-математичної і дослідницької діяльності; робити висновки та узагальнення, самостійно виправляти помилки, оцінювати результати власної роботи, наполегливо досягати кінцевої мети у розв'язанні логіко-математичних, пошуково-дослідницьких завдань.
Інтегроване заняття з розвитку мовлення, природного довкілля та сенсорного розвитку
на тему :
«Домашні тварини»
Мета :
- навчити дітей розрізняти за зовнішнім виглядом і називати найбільш поширених домашніх тварин; формувати уявлення про тварин, їх зовнішній вигляд, харчування; називати частини тіла кота, звуко наслідувати тварин; формувати вміння розрізняти кольори, порівнювати за величиною; сприяти діалогічному мовленню; збагачувати словниковий запас;
- розвивати мовлення, мислення, пам’ять, увагу, спостережливість;
Заняття з БЖД
Тема. «Безпека на дорозі»
Картки "Складання речень за малюнками та схемами" для закріплення вмінь дітей складати речення, для розвитку зв'язного мовлення та мислення.
Можна використовувати в старшій групі або у першому класі під час фронтальної чи індивідуальної роботи.
Картки "Складання речень за малюнками та схемами" для закріплення вмінь дітей складати речення, для розвитку зв'язного мовлення та мислення.
Можна використовувати в старшій групі або у першому класі під час фронтальної чи індивідуальної роботи.
Розробка стане у нагоді педагогічним працівникам ЗДО, які провадять освітню діяльність у змішаному форматі.
Мета:
Вчити дітей розігрувати дії за змістом знайомої казки "Колобок". Закріпити вміння виконувати основні рухи, забезпечити руховий режим. Розвивати вміння емоційно передавати своє ставлення до подій, активізувати словник дітей словами, що позначають почуття, чітко виконувати вказівки вихователя.
Розвивати спритність, точність під час виконання рухів. Виховувати сміливість, бажання займатися фізичною культурою.
У спортивному змаганні беруть участь п"ять команд. В кожній - мама і дитина.