Обмежити пошук фільтруванням:
Конспект заняття для роботи в логопедичній групі на тему: "Квіти"
Конспект тематичного заняття для дітей старшої логопедичної групи на тему "Овочі"
Конспект тематичного заняття для дітей старшої логопедичної групи на тему "Овочі"
Мета: продовжувати формувати в дітей уявлення про живу та неживу природу найближчого довкілля, виховувати цікавість до неї; учити спостерігати за небосхилом та розповідати про побачене під час своїх спостережень, за допомогою вихователя розмірковувати та робити висновки на задану тему; формувати розуміння того, як вигляд неба залежить від погоди. удосконалити різні види уваги малят, розвивати здатність до образного мислення, фантазії та уяви; збагачувати словниковий запас вихованців, вправляти дітей у виконанні простих образотворчих завдань.
Сенсорна терапія (сенсорно-інтегративної терапії) – це процес, під час якого нервова система людини отримує інформацію від рецепторів всіх відчуттів (дотик, вестибулярний апарат, відчуття тіла або пропріоцепція, нюх, зір, слух, смак), потім організовує їх і інтерпретує так, щоб вони могли бути використані в цілеспрямованій діяльності.
Мета:
• закріплення знань кольорів (червоний, жовтий, синій, зелений, рожевий, фіолетовий, коричневий, сірий, чорний)
• ознайомлення дітей із геометричними фігурами (коло, квадрат, трикутник)
• формування навички підбирати предмети, орієнтуючись на колір, форму, показ і словесне позначення.
• закріпити знання дітей кольору та форми.
Стаття обґрунтовує важливість ігрових технологій як провідної діяльності для всебічного музичного розвитку дошкільнят, підвищуючи їхній інтерес, сприяючи творчості, формуванню музично-ритмічних навичок, розвитку пам'яті, уваги та комунікативних здібностей через різноманітні музично-дидактичні, рухливі, співочі та інструментальні ігри.
Розгляд ілюстраціїї з зображенням сільського подвір'я, пригадування вірша Н.Негоди та потішки "Сорока-ворона", використання пластичного етюду та дидактичної вправи з сенсорного виховання, малювання ватяними паличками.
Заняття для дітей молодшої групиз використанням здоров’язбережувальних технологій: пальчикова гімнастика, дихальна вправа, музикотерапія.
Програмовий зміст:
- Розширювати уявлення дітей про професії, знаряддя праці, трудових діях;
- Вчити визначати професії, виокремлювати знаряддя праці для кожної професії;
- Розвивати вміння аналізувати, помічати неточності;
- Виховувати уважність, повагу до людей будь-яких професій.