Користувацький вхід

Жуль Верн

...

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект уроку із зарубіжної літератури у 6 класі: Жуль Верн "П'ятнадцятирічний капітан". Описи природи у романі

0

Розробка плану-конспекту уроку із зарубіжної літератури для 6 класу, в якому простежується міжпредметна інтеграція.Тема: Урок – змагання за романом Жуля Верна «П’ятнадцятирічний капітан».

0

Тема: Урок – змагання за романом Жуля Верна «П’ятнадцятирічний капітан».
Мета: повторити і узагальнити вивчений матеріал, розвивати логічне мислення, уяву, спостережливість, творчі здібності, самостійність до отримання нових знань, прищеплювати інтерес до вивчення літератури.
Обладнання: комп’ютер, проектор, творчі роботи дітей.
Хід уроку
I.Організаційний момент
II.Повідомлення теми, мети уроку
III.Мотивація навчальної діяльності.Тема духовного випробування людини в романі Жуля Верна “П’ятнадцятилітній капітан”

0

І “скорбота і жах – такі почуття охопили пасажирів, свідків цієї катастрофи. Усі були приголомшені смертю капітана. Халла й матросів.”
Страшна сцена розігралась у них майже на очах, а вони були безсилі бодай щось зробити для порятунку товаришів! Вони навіть не встигли вчасно підплисти на шлюпці, щоб підібрати поранених, не встигли заступити судном шлях смугачиці з її страшним хвостом. І капітан Халл з командою навіки зникли в морській безодні…
На борту “Пілігрима” не зосталося жодного моряка. Ні, один усе ж зостався: Дік Сенд! Але він – молодий матрос, п’ятнадцятирічний юнак!Методична розробка інтегрованого уроку зарубіжної літератури (історія, географія) на тему "Жуль Верн "П'ятнадцятирічний капітан". Дік Сенд і Негоро. Проблема рабства в романі"

0

Розробка інтегрованого уроку зарубіжної літератури (історія, географія) "Жуль Верн "П'ятнадцятирічний капітан". Дік Сенд і Негоро. Проблема рабства в романі"Розробка уроку із зарубіжної літератури «Прославлення сили людського характеру в романі Жуля Верна «П’ятнадцятирічний капітан»»

0

Розробка уроку за романом Жуля Верна "П"ятнадцятирічний капітан" має на меті формування в учнів цілісного сприйняття великого за обсягом художнього твору, навчати відокремлювати головне та другорядне щодо провідної думки твору, аналізувати текст, характеризувати художні образи, удосконалювати навички виразного читання, аналітичного мислення, розвивати зв’язне мовлення 6-класників, уміння аргументувати думку, використовуючи цитати з тексту художнього твору; виховувати повагу до сили людського характеру.Великий мрійник Жуль Верн

0

Презентація до уроку "Штрихи до портрету Жуля Верна. Поняття про пригодницький роман".Прославлення сили людського характеру в романі Жуль Верна «П’ятнадцятирічний капітан»

0

Презентація уроку на тему. Прославлення сили людського характеру в романі Жуль Верна «П’ятнадцятирічний капітан».
Завдання: повторити відомості про життя Жуль Верна;
розвивати вміння працювати з текстом, перевірити знання учнями розділів роману, що пропонувалися для домашнього читання;
виховувати повагу до високих моральних цінностей.Підсумковий урок за романом Жуля Верна «П ятнадцятирічний капітан»

0

Учні узагальнять набуті у ході вивчення роману «П'ятнадцятирічний капітан» знання з різних галузей науки; будуть розвивати творчі здібності, логічне мислення,вміння переказувати ключові епізоди роману, культуру мовлення; виховувати в себе повагу до знань, відчуття романтики подорожей, повагу до справжніх людських вчинків, колективізм.презентація "Жуль Верн "П ятнадцятирычний капітан "

1

Презентація до уроку у 6 класі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі