Користувацький вхід

Г. Сковорода

Обмежити пошук фільтруванням:



Г. Сковорода. «Всякому місту - звичай і права…», « De libertate».

0

Розробка уроку допоможе творчо підійти до розкриття теми. Різні види робіт сприятимуть додатковому зацікавленню дітей, активному обміну думками, розвитку уяви, творчих здібностей, духовному збагаченню.



Інтерактивне дослідження - практикум

0

Виховна година розроблена у формі дослідження.Розрахована для учнів 9-11 класів.
Мета: поглибити знання учнів про особливості різних професій, допомогти їм інтегрувати уявлення про майбутній фах,розвивати почуття відповідальності.Вона дає можливість учням ознайомитися з правилами дотримання безпечних умов навчання та праці, навчає розв'язувати життеві проблемні ситуації, виховує поважне ставлення до людей різних професій, сприяє дотриманню правил навчальної, трудової дисципліни.



Г. Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Його християнські морально-етичні ідеали. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання. «Всякому місту – звичай і права…»

0

Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю видатного поета, байкаря, філософа Г. С.Сковороди; допомогти усвідомити ідейно-художні особливості його творів; розвивати навички виразного читання творів давньої літератури, їх аналізу, висловлювання власної думки щодо прочитаного; виховувати прагнення до самопізнання та самовиховання відповідно до загальноприйнятих морально-етичних норм; розвивати культуру мовлення, вміння висловлювати й аргументувати власну думку; виховувати кращі моральні якості, любов до художнього слова, естетичний смак.



Життя та творчість філософа, просвітителя, поета – Григорія Савича Cковороди.

0

розглядаючи життєвий та творчий шлях поета, філософа формувати компетентності; подати відомості про життєвий і творчий шлях мандрівного філософа, просвітителя, письменника – Г.Сковороди, показати неповторність творчої спадщини, його значення для розвитку української літератури; домогтися усвідомлення учнями того, що кожна людина неповторна особистість; навчати осмислювати важливість для становлення та реалізації людини як особистості ідей самопізнання та віднайдення гармонії зі світом.



Григорій СКОВОРОДА. «De libertate» (із «Саду Божественних пісень»)

0

Урок вивчення нового матеріалу з використанням акмеологічних технологій. Розкриття ідейно-художнього змісту вірша «De libertate».



Г. Сковорода. Збірка «Сад божественних пісень». «Всякому місту — звичай і права» – зразок духовної лірики. Засудження суспільних вад у пісні

0

Урок української літератури в 9 класі. Г. Сковорода. Збірка «Сад божественних пісень». «Всякому місту — звичай і права» – зразок духовної лірики. Засудження суспільних вад у пісні



Українська мова. 9 клас Тема: Складнопідрядне речення з кількома підрядними частинами

0

Робота на уроці буде більш цікавою, якщо використати речення з вивчених творів літератури.



Віртуальна подорож по місцях життя і творчості Григорія Сковороди

0
Віртуальна подорож по місцях життя і творчості Григорія Сковороди
Підготувала вчитель
української мови та літератури
Тараненко Л.П.


Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Дієслово»

2

Урок побудовано у формі телепередачі "Стосується кожного", протягом якої учні обговорюють та узагальнюють вивчений матеріал з теми "Дієслово", а також визначають значення дружби у житті людини. Основною формою робити на уроці є диктант "на дружбу".



Урок-семінар за творчістю Г. Сковороди

1

Урок-семінар на тему "Г.С.Сковорода - філософ, письменник, педагог і просто людина"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі