Користувацький вхід

Емма Андієвська

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку української літератури "Прихований повчальний зміст "Казка про Яян"

0

Презентацію можна використати на уроці української літератури під час вивчення творчості Емми Андієвської, а саме "Казки про яян".Емма Андієвська. Сучасна українська письменниця і художниця . «Казка про яян». Прихований повчальний зміст твору (розробка уроку)

0

Ознайомити учнів з життям і творчістю письменниці; розкрити ідейний зміст «Казки про яян»; розвивати культуру зв'язного мовлення, пам'ять, логічне мислення, творчу уяву; вміння фантазувати, узагальнювати, робити власні висновки; формувати кругозір, світогляд, спостережливість учнів, впливати на формування кращих моральних якостей учнів, виховувати почуття поваги, любові до творчості Емми Андієвської, шанувати красу і приваби світу; прищеплювати інтерес до пізнання нового.Емма Андієвська. Казки - притчі. "Казка про Яян"

0

Презентація до уроку української літератури в 6 класі з теми "Емма Андієвська. Казки - притчі. "Казка про Яян"Проблема творення добра в сюрреалістичній мініатюрі «Джалапіта» Емми Андієвської

0

Проблема творення добра в сюрреалістичній мініатюрі «Джалапіта» Емми Андієвської

Урок літератури рідного краю. 11 клас


Емма Андієвська "Казка про яян"

1

Розгорнутий конспект з уроку української літератури, проведений студенткою під час навчально-виробничої практики.ТВОРИ ЕММИ АНДІЄВСЬКОІ

0

АНОТАЦІЯ ДО УРОКУ
З ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ . УКРАІНСЬКА ДІАСПОРА. ТВОРИ ЕММИ АНДІЄВСЬКОЇ

Емма Андієвська – поет, прозаїк і художник. Це людина з великої літери, в якій переплелося все прекрасне, чарівне, лагідне і разом з тим мужнє і благородне.
Проведений короткий аналіз ії творчості дає можливість зрозуміти стремління Емми Андієвськоі до чогось, навіть якщо це щось невідоме, незнане. Читаючи вірші, ми уявляємо і бачимо слова перед собою : «Вперед. Вперед. Життя прекрасне, чарівне!»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі