Користувацький вхід

Останні публікації

Проблема творення добра в сюрреалістичній мініатюрі «Джалапіта» Емми Андієвської

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Проблема творення добра в сюрреалістичній мініатюрі «Джалапіта» Емми Андієвської

Урок літератури рідного краю. 11 клас

Мета уроку. Поглибити відомості школярів про життя та творчість Емми Андієвської; розвивати інтерес до її творчого доробку та спадщини; виробляти вміння вести діалог і полілог у парі, групі, будувати монологічне висловлювання, вступати в дискусію з проблемних питань твору; удосконалювати навички учнів узагальнювати, систематизувати знання та робити висновки; прищеплювати високі естетичні смаки; виховувати доброту, почуття прекрасного, уміння насолоджуватися художнім твором.
Тип уроку: урок літератури рідного краю
Методи і прийоми: словесні – розповідь-пояснення, бесіда; наочні – ілюстрація, демонстрація; за логікою передачі та сприймання навчальної інформації – дедуктивний; за ступенем самостійного мислення школярів – творчий, проблемно-пошуковий; інтерактивні – робота в групах, «Вільний мікрофон», «Дерево рішень»; прийоми – виокремлення основного, аналогія, порівняння, виклад інформації, активізація мислення і запам’ятовування.
Обладнання: Комп’ютер, проектор, екран, портрет письменниці, виставка книжок, електронна презентації «Штрихи до портрету. Життя і творчість Емми Андієвської», ілюстрації картин, тексти творів письменниці, картки для роботи в групах, роздатковий матеріал, плакати для «Дерева рішень» та «Телеграми-блискавки»

Автор: 

Гончарова Галина Борисівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі