Користувацький вхід

література рідного краю

Обмежити пошук фільтруванням:Олена Шульга - талановита поетеса з міста Прилуки.

0

Олена Василівна Шульга - поетеса з міста Прилуки,член Спілки письменників України.За життя поетеса випустила дві збірки – "Зелений листопад" (1991) і "Дивна птаха" (2001).Коспект уроку з літератури рідного краю для учнів 8-го класу «Андрій Гудима. Поема «Сльози і пам’яті печаль»»

0

Конспект уроку з літератури рідного краю для учнів 8 класу

Тема уроку: Андрій Гудима. Поема «Сльози і пам`яті печаль». Метою нашого уроку є ознайомити учнів із поемою, вчити школярів визначати тему та основну думку твору, виховувати ненависть до людиноненависницької сутіфашизму, любов до життя, почуття гордості за героїчний український народ,який разом з іншим народами світу переміг нацизм.Проблема творення добра в сюрреалістичній мініатюрі «Джалапіта» Емми Андієвської

0

Проблема творення добра в сюрреалістичній мініатюрі «Джалапіта» Емми Андієвської

Урок літератури рідного краю. 11 клас


Калинове серце Наталки Нікуліної

0

Калинове серце Наталки Нікуліної

Невмируще те, що здатне жити
до шістдесятип’ятиріччя від дня народження

У посібнику подано матеріал для проведення уроків з літератури рідного краю у 9-11 класах за творчістю Наталки Нікуліної. Наводяться розробки уроків, у яких розкривається багатогранність творчого доробку письменниці, матеріали публіцистичних праць журналіста Н. Нікуліної у контексті з образотворчим мистецтвом, музикою, історією, фольклором.А. Горбівненко - лірик і пересмішник

0

В кожному класі учні повинні двічи на семестр вивчати літературу рідного краю. Цей урок допоможе як вчителю, так і учневі підготуватися. Під час роботи на уроці ми знайомимося коротко з біографією письменника, його творчим доробком. Дібраний поетичний матеріал буде цікавий учням 5-6-х класів.Анатолій Федь. Повість «Над рідною хатою гойдався шуліка». Художнє осмислення дитинства покоління, яке увійшло в історію як шістдесятники. Головні образи твору.»

1

Розробка уроку коротко характеризує літературну спадщину і життєвий шлях Анатолія Федя, сучасного письменника та філософа. Використовуючи метод випереджального навчання, творчо осмислюється дитинство покоління, яке увійшло в історію як шістдесятники. За допомогою проблемно – пошукових ситуацій удосконалюються навички аналізу прозового твору, детально характеризуються образи повісті. Урок виховує почуття національної гордості та інтерес учнів до читання творів сучасності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі