Користувацький вхід

Останні публікації

Франсуа Вієт

...

Обмежити пошук фільтруванням:розробка уроку

0

Урок формування навичок використання теореми Вієта і теореми, оберненої до неї, до розв’язування квадратних рівнянь. Мета :сприяти формуванню соціальної, інформаційної компетентностей та компетентності продуктивної творчої діяльності.ПРОЕКТ «Розв’язування задач за допомогою квадратних рівнянь»

0

Під час роботи над проектом, учні повинні не тільки навчитися збирати первинну інформацію, а й познайомляться з поняттям «квадратні рівняння» та навчаться знаходити дискримінант, корені квадратного рівняння, застосовувати теорему Вієта і обернену до неї теорему.
Удосконалять та поглиблять свої знання із теми. Виявлять зв'язок математики з іншими науками. Відкривають для себе багато нового, цікавого захоплюючого з історії математики. Навчаться захищати свій проект перед однокласниками, критично мислити, розмірковувати, робити висновки, приймати самостійні рішення.Конспект відкритого уроку з математики у 8 класі на тему: "Формули коренів квадратного рівняння"

1

Конспект відкритого уроку з математики у 8 класі на тему: "Формули коренів квадратного рівняння"Урок-гра "Подорож у місто Ікс"

0

Урок-гра "Подорож у місто Ікс" - підсумковий урок з теми "Квадратні рівняння" у 8 класі. Дана розробка в ігровій формі дозволить закріпити, вдосконалити, перевірити та відкоригувати знання з даної теми. Застосовуються інтерактивні методи (індивідуальна та групова робота). Проходить у вигляді змагання.УРОК МНОГОЧЛЕНИ

0

1. Тема уроку: Многочлени
II. Формулювання мети і завдань уроку
III. Актуалізація опорних знань
IV. Розв’язування вправ
V. Історична довідка
VI. Мотивація навчальної діяльності
VIІ. Домашнє завдання
VIII. Підведення підсумків уроку

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі