Користувацький вхід

Останні публікації

2020-09-21 13:30

Евклід

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація на тему "Побудова графіків тригонометричних функцій"

0

Презентація допоможе при побудові графіків основних тригонометричних функцій на заняттях з математикирозборка уроку

0

на уроці виводяться формули "Квадрат двочлена"; на уроці задіяні різноманітні методи, форми, прийоми, знахідки, а саме загадка, розгадування кросворду, розшифровування анаграми, ігровий момент «Математичний фокус», робота в парах, інтерактивні вправи «Третій зайвий», «Дослідницька лабораторія», «Математична мозаїка», «Встановіть відповідність», «Естафета»Урок у 8 класі "Про видатних давньогрецьких математиків".

1

Урок у 8 класі з математики "Про видатних давньогрецьких математиків".

Мета уроку. Познайомити учнів з життям і діяльністю деяких давньогрецьких математиків, відпрацьовувати навички застосування теореми Піфагора, виховувати повагу до історії математики, прищеплювати інтерес до уроків математики.
Тип уроку. Нестандартний урок.
Обладнання. Мультимедійний комплекс, портрети математиків, моделі тетраедра, куба, кулі, мотузка.Історія виникнення та застосування геометрії

0

Урок-проект досліджує історію виникнення геометрії та застосування знань з теми: "Вступ до стереометрії"Оптичні явища в природі. Джерела світла.

0

Презентація знайомить з оптичними явищами в природі, поняттями джерела та приймачі світла,законом прямолінійного поширення світла; містить цікаві запитання та завдання для домашнього експерименту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі