Користувацький вхід

Піфагор

...

Обмежити пошук фільтруванням:Співвідношення між сторонами і кутами в прямокутному трикутнику

0

Допомога при вивченні тем геометрії, повязаних з вивченням прямокутних трикутниківСамостійні та контрольні роботи з теми "Тригонометричні функції"

0

Дані матеріали до самостійних та контрольних робіт допоможуть викладачам при доборі матеріалів до даних видів робіт при вивченні теми тригонометричні функціїРозв`язування прямокутних трикутників

0

Узагальнення, систематизація та закріплення знань про теорему Піфагора, розв`язування прямокутних трикутників; застосування набутих знань і вмінь у практичній діяльності.
Розвиток вмінь аналізувати, робити висновки, знаходити власні способи роз`язання.
Формування компетентностей: соціальних (розвиток пізнавальної активності учнів, робота в команді, усвідомлення власного внеску в спільну роботу, вміння брати відповідальність), комунікативність (формування власної точки зору, розвиток культури мовлення, вміння доводити власну позицію).Методична розробка гри «Брейн-ринг»

0

Дана методична розробка створена для проведення виховного заходу з математики для студентів І-ІІ курсу, і може бути використана викладачами як математики так і інших предметів при створенні подібних заходів.
Розробка містить план гри, правила гри, сценарій гри, питання для раундів та інші матеріали, що допоможуть у створенні подібних заходів.Урок у 8 класі "Про видатних давньогрецьких математиків".

1

Урок у 8 класі з математики "Про видатних давньогрецьких математиків".

Мета уроку. Познайомити учнів з життям і діяльністю деяких давньогрецьких математиків, відпрацьовувати навички застосування теореми Піфагора, виховувати повагу до історії математики, прищеплювати інтерес до уроків математики.
Тип уроку. Нестандартний урок.
Обладнання. Мультимедійний комплекс, портрети математиків, моделі тетраедра, куба, кулі, мотузка.Презентація "Нескінченний світ чисел"

0

Даний матеріал стисло описує різноманітний світ чисел. Презентацію доцільно використовувати на уроках математики для поглиблення знань про числа та у позакласній роботі. Буде цікавим для учнів та вчителів.Презентація з математики "Теорема Піфагора і способи її доведення"

0

Дана презентація містить відомості про Піфагора та різні способи доведення його теореми.Теорема Піфагора

1

Урок геометрії 8 клас
"Теорема Піфагора"
Тип уроку: застосування знань та вмінь
Обладнання: картки, підказки, телефон з програмним забезпеченням Plickers.Навчальний проект з геометрії «Теорема Піфагора»

0

Проект оформлено відповідно до вимог, містить історичні матеріали зібрані учнями з Інтернет мережі та додаткової науково-пізнавальної літератури, різні способи доведення теореми Піфагора.Подорож до зачарованого лісу 6 клас

0

Презентація містить задачі, кросворд до уроку Коло і круг.Застосовується під час проведення уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі