Користувацький вхід

Піфагор

...

Обмежити пошук фільтруванням:Теорема Піфагора

1

Урок геометрії 8 клас
"Теорема Піфагора"
Тип уроку: застосування знань та вмінь
Обладнання: картки, підказки, телефон з програмним забезпеченням Plickers.Навчальний проект з геометрії «Теорема Піфагора»

0

Проект оформлено відповідно до вимог, містить історичні матеріали зібрані учнями з Інтернет мережі та додаткової науково-пізнавальної літератури, різні способи доведення теореми Піфагора.Подорож до зачарованого лісу 6 клас

0

Презентація містить задачі, кросворд до уроку Коло і круг.Застосовується під час проведення уроку.Урок-подорож з геометрії «Крокуємо з Піфагором» на тему: «Розв’язування задач на застосування теореми Піфагора»

0

Урок- подорож: : «Крокуємо з Піфагором», з геометрії в 8 класі з теми: «Розв’язування задач на застосування теореми Піфагора»; вчителя математики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Слободянюк Вікторії Іванівни.
Урок узагальнення і систематизації знань учнів про властивості прямокутного трикутника. Розвиваються вміння учнів застосовувати набуті знання і навички до розв’язування задач які містять прямокутний трикутник, застосування теореми Піфагора для знаходження відстаней між точками.Матеріали до уроку з геометрії для 8 класу «Розв’язування задач на готових кресленнях. Теорема Піфагора»

0

Готові малюнки до задач на тему "Теорема Піфагора" для учнів 8 класу.Астрономія (І заняття)

0

Електронний посібник для І курсу стедентів всіх спеціальностей коледжів, ічнів 11 класів, вчителів, які викладають астрономію як наочний посібник. Також матеріали містять елементи перевірочного та узагальнюючого контролю у вигляді письмового тесту викладеного в посібнику та електронного тестування в програмі MyTest.
Посібник викладений на Яндекс диску (т.я. "важить" 101 мб)за посиланням:
https://yadi.sk/d/GZQLCLWJqbjNV
В завантаженнях міститься електронні тестування для програми MyTest (нової та старої версії).Розробка уроку з математики для 8 класу «Теорема Піфагора»

0

Розробка уроку у нестандартній формі (урок-суд), який допоможе зацікавити учнів у вивченні математики.Розробка уроку та презентації з математики для 6 класу «Основна властивість пропорції»

0

План-конспект уроку та презентація на тему: "Основна властивість пропорції". Математика 6 клас.Урок з геометрії 8 клас

0

Даний матеріал містить конспект уроку та мультимедійну презентацію з теми: "Практичне застосування теореми Піфагора".Презентація до уроку Перпендикуляр і похила. Геометрія 10 клас

0

Презентація використовується для самостійної роботи учнів на уроці геометрії.
Мета: сформувати поняття: перпендикуляр до площини, похила, основа похилої, основа перпендикуляра, проекції похилої на площину.
Виявити взаємозв’язок між довжинами двох похилих, проведених з однієї точки до площини і довжинами їх проекцій
Презентація процює в автономному режимі. Перехід між слайдами здійснюється тільки за допомогою кнопок переходу, або варіанта відповіді, що не дозволяє учням виконувати не потрібні дії.
Контроль координацію і додаткові вказівки здійснює вчитель.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі