Користувацький вхід

Останні публікації

Піфагор

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка гри «Брейн-ринг»

0

Дана методична розробка створена для проведення виховного заходу з математики для студентів І-ІІ курсу, і може бути використана викладачами як математики так і інших предметів при створенні подібних заходів.
Розробка містить план гри, правила гри, сценарій гри, питання для раундів та інші матеріали, що допоможуть у створенні подібних заходів.Урок у 8 класі "Про видатних давньогрецьких математиків".

1

Урок у 8 класі з математики "Про видатних давньогрецьких математиків".

Мета уроку. Познайомити учнів з життям і діяльністю деяких давньогрецьких математиків, відпрацьовувати навички застосування теореми Піфагора, виховувати повагу до історії математики, прищеплювати інтерес до уроків математики.
Тип уроку. Нестандартний урок.
Обладнання. Мультимедійний комплекс, портрети математиків, моделі тетраедра, куба, кулі, мотузка.Презентація "Нескінченний світ чисел"

0

Даний матеріал стисло описує різноманітний світ чисел. Презентацію доцільно використовувати на уроках математики для поглиблення знань про числа та у позакласній роботі. Буде цікавим для учнів та вчителів.Презентація з математики "Теорема Піфагора і способи її доведення"

0

Дана презентація містить відомості про Піфагора та різні способи доведення його теореми.Теорема Піфагора

1

Урок геометрії 8 клас
"Теорема Піфагора"
Тип уроку: застосування знань та вмінь
Обладнання: картки, підказки, телефон з програмним забезпеченням Plickers.Навчальний проект з геометрії «Теорема Піфагора»

0

Проект оформлено відповідно до вимог, містить історичні матеріали зібрані учнями з Інтернет мережі та додаткової науково-пізнавальної літератури, різні способи доведення теореми Піфагора.Подорож до зачарованого лісу 6 клас

0

Презентація містить задачі, кросворд до уроку Коло і круг.Застосовується під час проведення уроку.Урок-подорож з геометрії «Крокуємо з Піфагором» на тему: «Розв’язування задач на застосування теореми Піфагора»

0

Урок- подорож: : «Крокуємо з Піфагором», з геометрії в 8 класі з теми: «Розв’язування задач на застосування теореми Піфагора»; вчителя математики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Слободянюк Вікторії Іванівни.
Урок узагальнення і систематизації знань учнів про властивості прямокутного трикутника. Розвиваються вміння учнів застосовувати набуті знання і навички до розв’язування задач які містять прямокутний трикутник, застосування теореми Піфагора для знаходження відстаней між точками.Матеріали до уроку з геометрії для 8 класу «Розв’язування задач на готових кресленнях. Теорема Піфагора»

0

Готові малюнки до задач на тему "Теорема Піфагора" для учнів 8 класу.Астрономія (І заняття)

0

Електронний посібник для І курсу стедентів всіх спеціальностей коледжів, ічнів 11 класів, вчителів, які викладають астрономію як наочний посібник. Також матеріали містять елементи перевірочного та узагальнюючого контролю у вигляді письмового тесту викладеного в посібнику та електронного тестування в програмі MyTest.
Посібник викладений на Яндекс диску (т.я. "важить" 101 мб)за посиланням:
https://yadi.sk/d/GZQLCLWJqbjNV
В завантаженнях міститься електронні тестування для програми MyTest (нової та старої версії).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі