Користувацький вхід

Леонардо да Вінчі

Обмежити пошук фільтруванням:МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ІНТЕГРОВАНОГО STEM-УРОКУ з математики та виробничого навчання з професії «Кухар» на тему: «Тіла обертання у професії кухаря»

0

АНОТАЦІЯ

Особлива увага в наш час приділяється формуванню самостійності учнів, їх здатності знаходити, аналізувати і використовувати інформацію для прийняття оптимальних рішень, а також використання новітніх інформаційних технологій у практичній діяльності.
Один із інноваційних напрямків розвитку природничо-математичної освіти - це система навчання STEM. Метою STEM-освіти є підготовка учнів до майбутніх професій та їх працевлаштування відповідно до вимог ХХІ століття.Геній Леонардо Да Вінчі в математиці

1

Презентація дає змогу ознайомити учнів з життям видатного вченого, винахідника, скульптора та художника Леонардо. Розширити межі знань учнів про математику.Трикутники

0

Підсумковий урок по темі "Трикутники"
Розробка уроку, презентація до уроку " Леонардо Да Вінчі та його винаходи"Тема . Доба Відродження – епоха геніїв і титанів. Епоха Відродження (Ренесансу) в Європі. Характерні риси ренесансної культури і літератури.

0

8 клас.
Навчальні предмети: мистецтво, всесвітня історія, зарубіжна література
Тема. Доба Відродження – епоха геніїв і титанів. Епоха Відродження (Ренесансу) в Європі. Характерні риси ренесансної культури і літератури.
Мета: розширити і поглибити знання про епоху Відродження, отримані на уроках зарубіжної літератури; сформувати цілісну картину епохи Відродження; сприяти усвідомленню Відродження як світоглядного перевороту;Методична розробка гри «Брейн-ринг»

0

Дана методична розробка створена для проведення виховного заходу з математики для студентів І-ІІ курсу, і може бути використана викладачами як математики так і інших предметів при створенні подібних заходів.
Розробка містить план гри, правила гри, сценарій гри, питання для раундів та інші матеріали, що допоможуть у створенні подібних заходів.Інтегрований урок з хімії та образотворчого мистецтва «Формула шедевра»

0

Шедеври світового значення, не можуть залишити нікого байдужим. Люди захоплюються творчістю великих митців, але не кожен замислюється, завдяки яким матеріалам художнику вдалося втілити свій творчий задум. Таким чином виникла потреба в створенні інтегрованого уроку, з предметів: образотворче мистецтво та хімія. В якому ми поєднали духовне з матеріальним, величну красу шедевра з хімічним складом матеріалів, завдяки яким цей шедевр був створений.Презентація "Доба Відродження"

0

Презентація "Доба Відродження" Може бути використана на уроках зарубіжної літератури у 8 класіМистецтво Високого Відродження

0

Урок вивчення культури епохи Відродження з використанням методів та прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів та застосуванням пам'яток-алгоритмів характеристики творів мистецтва як пам'яток історії."Стиль у мистецтві" урок №1 Мистецтво 8 клас (за підручником Л.Кондратової)

0

Розробка уроку №1 "Стиль у мистецтві"
предмет - Мистецтво 8 клас
підручник - Л.Кондратова
Презентація (Microsoft Office 2010 ) та конспект урокуКонспект уроку "Пропорції фігури людини. Історія вивчення пропорцій"

0

МЕТА УРОКУ: формування ключових компетентностей:
• предметної та міжпредметної естетичної компетентностей;
• продовжити знайомство учнів із способами зображення людини,
• розвивати окомір, відчуття співвідношень,
• формувати уявлення про пропорції постаті людини;
• навчити учнів аналізувати та в залежності від віку зображати фігуру людини;
• розвивати відчуття форми, об’єму, пропорцій, спостережливість, візуальне сприйняття;
• виховувати ціннісне ставлення до мистецтва і його творів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі