Користувацький вхід

Біологія + Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїІнтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїМетодична розробка уроку з біології і екології на тему "Сучасна біотехнологія та її основні напрямки"

0

Методична розробка уроку з біології і екології на тему "Сучасна біотехнологія та її основні напрямки" може використовуватися викладачами біології при вивченні теми "Застосування результатів біологічних досліджень у медицині, селекції та біотехнології". Містить багато цікавого матеріалу з історіїї розвитку біотехнології та напрямків її застосування.Мультімедійна презентація з біологї на тему "Подорож до країни рослин"

0

Мультімедійна презентація з біології на тему "Подорож до країни рослин" може використовуватися викладачами біології під час проведення предметних тижнів природничих дисциплін в режимі дистанційного навчання. Вона містить цікаві завдання, які мають виконати здобувачі освіти для того, щоб отримати певну кількість балів і заняти призове місце. Форма проведення - гра, квест.Анатомічна будова жіночої статевої системи

0

Жіноча статева система (лат. Female systemata genitalia) — це одна із систем організму жінки, яка відповідає за ряд важливих функцій. Вона забезпечує генеративну функцію, тобто забезпечує продовження роду і ендокринну, яка виробляє певні гормони, що забезпечують нормальне функціонування репродуктивної системи і організму жінки в цілому.Мультімедійна презентація на тему:"Особливості підготовки здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання"

0

Дана презентація містить матеріал, який пояснює, що таке дистанційне навчання, які характерні риси та різновиди дистанційного навчання. Крім того, для полегшення роботи викладача,ця презентація містить перелік сайтів, матеріали з яких можно використовувати при підготовці здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання.Мультімедійна презентація на тему "Великий працелюб в житті і геній у науці"

0

Дана мультімедійна презентація присвячена життю та науковій діяльності Д.І.Менделєєва. Вона містить цікаві факти його біографії, історію відкриття Періодичного закону та інших наукових досягнень. Може використовуватися як при вивченні теми "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів"(11 клас), так і в позаурочній роботі.Інтерактивне навчання на уроках хімії

0

Методична розробка "Інтерактивне навчання на кроках хімії" містить матеріали, які розкривають зміст поняття "інтерактивне навчання", його переваги та недоліки,форми та методи.Також містить методичні рекомендаціїї для викладачів щодо використання методів інтерактивного навчання на уроках хімії як в середній школі, так і в закладах професійної(професійно - технічної освіти).Методична розробка уроку з хімії на тему "Глюкоза"

0

Методична розробка уроку з хімії на тему "Глюкоза" з елементами коучингу. В розробці визначена мета уроку, очікувані результати, базові поняття і терміни, що використовуються на уроці, поданий перелік необхідного обладнання та матеріалів, зазаначається тип уроку та його структура.В розробці уроку показано, як правильно організовувати навчально - творчу діяльність здобувачів освіти, використання сучасних методів та прийомів освітньої діяльності. Дана розробка може використовуватися як при викладанні курсу хімії в середній школі, так і в заклададах професійної(професійно - технічної освіти)Формування громадянина України на уроках біології та екології

0

Презентація "Формування громадянина на уроках біології та екології".Дана презентація розкриває роль українських науковців в формуванні свідомого громадянина України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі