Обмежити пошук фільтруванням:
Мета уроку:
навчальна: сформувати в учнів поняття про джерела кислотних дощів, їх роль в житті людини і вплив на оточуюче середовище, дати поняття про кислотність амфотерних опадів, їх вплив на водойми, розглянути основні методи очищення води з інтернет-ресурсів, вивчити способи охорони природних водойм від забруднення та вдосконалити вміння створення презентацій;
розвивальна: розвивати логічне мислення, уміння робити висновки для вирішення проблеми;
Інтерактивний плакат містить урок з теми «Етиловий спирт і його вплив на організм людини», його можна використовувати як допоміжний матеріал до уроку хімії.
В інтерактивному плакаті проілюстровано застосування інтерактивних методів навчання, які допоможуть підготувати учнів до активного життя.
Інтерактивний плакат з теми «Залізо: фізичні і хімічні властивості» містить презентацію викладача, теоретичний матеріал, робочий зошит, домашній експеремент, посилання на відеофрагменти з хімічної лабораторії, інтерактивні вправи та цікаві факти, які охоплюють курс неорганічної хімії за програмою Міністерства освіти і науки України (рівень стандарту).
В інтерактивному плакаті проілюстровано застосування інтерактивних методів навчання, які допоможуть підготувати здобувачів освіти до активного життя.
Презентація містить матеріал до уроку з теми: "Правила безпеки під час роботи в кабінеті хімії".
Презентація містить матеріал до уроку з теми: "Хімія - природнича наука".
Презентація на тему "Мінерали" містить цікавий матеріал про різні корисні копалини, їх хімічний склад та галузі застосування. Може використовуватися при вивчені тем з неорганічної хімії, а також в гуртковій роботі.
Презентацію створено за матеріалами дослідницького проєкту. В ній розкрите питання значення заліза для організму людини.Вказані ознаки такого захворювання, як залізодефіцитна анемія та запропоновані способи профілактики та лікування цього захворювання. Матеріал призначений для використання викладачами біології, хімії при проведенні позаурочної роботи з цих дисциплін.
На цьому уроці здобувачі освіти вивчать основні види силікатних матеріалів та скла, з’ясують сфери їх використання; вивчать силікатну кислоту та її особливості; на досліді переконаються у вогнезахисній дії силіктних матеріалів для деревини.