Користувацький вхід

Біологія + Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїІнтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїПозакласний виховний захід для учнів 6 класу «Екологічний турнір»

0

Позакласний виховний захід для учнів 6-7 класу
«Екологічний турнір»
Ведучий. Добрий день, дорогі друзі. Я вітаю всіх, хто зібрався в цьому залі. Наш ерудиціон при¬свячений одній з найбільш акту¬альних тем сьогодення – забруд¬ненню планети Земля.
Сьогоднішнє населення Землі – суспільство суперспоживачів. Підраховано: на кожного з нас протягом року витрачається 20 т сировини, щоправда, більша його частина – 97% – іде... у сміття.Розробка уроку біології "Різноманітність павукоподібних, їх роль в екосистемах"

0

Розширити знання учнів про клас Павукоподібні; ознайомити із різноманітністю павукоподібних;
показати їх значення у природі та житті людини;
вчити аналізувати, робити висновки; розвивати дослідницький інтерес, вміння використовувати знання, отримані на уроках географії, хімії, фізики;
виховувати екологічне мислення, любов до природи.Розробка уроку біології "Різноманітність комах, їх значення у природі та житті людини"

0

Ознайомити учнів із різноманітністю класу Комахи;
розвивати вміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки та дослідницький інтерес, уміння працювати у групі;
виховувати почуття відповідальності, розуміння.Мед - рідке золото

0

Під час дослідної роботи проводився збір інформації ;
відбір зразків; визначали склад меду;досліджували на наявність домішок;ослідження на в'язкість;народна експертиза (дегустація представлених зразків).
Після виконання роботи були створені буклети, презентації та дегустація меду.Хімічні властивості одноатомних спиртів

0

Поглиблюємо знання про хімічні властивості органічних речовин на прикладі хімічних властивостей спиртів; визначаємо вплив функціональної групи спиртів на їх хімічні властивості; розвиваємо вміння писати рівняння хімічних реакцій; формуємо вміння підтримувати загальний діалог. Проводиться робота в групах, дискусія, метод «Мозковий штурм», проектна діяльність, дослідницька діяльність, інтерактивні методи, робота з науковою та художньою літературою.Урок біології у 9 класі. Екосистема. Різноманітність екосистем

0

Мета: Розкрити поняття екосистема, її особливості функціонування для обґрунтування заходів збереження біорізноманітності, вивчити методи дослідження процесів в екосистемах, розглянути різноманітність екосистем.
Розвивати життєві навички поведінки в сучасних екосистемах, усвідомлення відмінностей між природними та штучними екосистемами.Тестові завдання для учнів 8 класу з біології. Ендокринна система. Розмноження та розвиток людини

0

Контрольна робота за ІІ семестр для учнів 8 класу з біології. Теми "Ендокринна система. Розмноження та розвиток людини". Різнорівневі тестові завдння. Кожен рівень 3 бали.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі