Користувацький вхід

тестування

...

Обмежити пошук фільтруванням:ВИКОРИСТАННЯ ТЕСТОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЯК ШЛЯХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРИНЦИПУ ІНДИВІАДУАЛІЗАЦІЇ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС УЧНІВ

1

Оцінити діяльність учнів, враховуючи всі атрибути та використовуючи класичну систему оцінки знань, умінь і навичок, стає все важче і важче. Навчання - багатогранний процес, і контроль знань - лише одна з його сторін. Однак саме в ній комп'ютерні технології просунулися максимально далеко, і серед них тестування займає провідну роль.Презентація «Тестування програмного забезпечення. Основні поняття процесу тестування»

0

Презентація до лекції: "Тестування програмного забезпечення. Основні поняття процесу тестування"
Мета лекції: ознайомитися з основними поняттями процесу тестування, видами і способами тестування програмного забезпечення.Система уроків :Марк Твен "Пригоди Тома Сойєра"

1

Цикл уроків по вивченню повісті американського письменника Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра », з використанням мультимедійних технологій.Подаються приклади використання ІКТ для проведення уроків різних типів (вивчення нового матеріалу, закріплення знань, розвитку зв’язного мовлення, узагальнення та систематизації.
Видання призначене для вчителів світової літератури, студентів філологічних факультетів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі