Користувацький вхід

Наталя Забіла

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід

0

Правила дорожнього руху за казками Наталі Забіли. Даний матеріал стане в нагоді для вчителів початкових класів.Урок літературного читання та інформатики для 3 класу «Поезія Н.Забіли» (бінарний урок)

0

Наше суспільство перебуває в постійному розвитку і через систему утворень висуває і реалізує все нові вимоги до людини.а.отже, і до якості освіти.
Педагоги,вводячи в школах інтегровані уроки,використовуючи комп'ютерні технології,бажають навчити дітей бачити світ цілим.
Бінарний урок є практичним відображенням інтегральної технології навчання і являє собою нестандартну форму навчання з реалізацією міжпредметних зв'язків. Це творчість двох педагогів,яка переростає у творчий процес.Ознайомлення з життям і творчістю Наталії Забіли. Забавлянки «ладки, ладоньки, ладусі…», «ой чуки-чуки…»

0

Тема : Ознайомлення з життям і творчістю Наталії Забіли. Забавлянки «ладки, ладоньки, ладусі…», «ой чуки-чуки…»Урок позакласного читання (бібліотечний урок) у початковій школі

0

Творчість Наталі Львівни Забіли. Наталя Забіла "Ясоччина книжка"- ознайомлення учнів з творчістю дитячої письменниці, виховувати любов до рідного словаПрезентація з українського читання для 3 класу "Наталя Забіла. "Чотири пори року"

0

Тема презентації "Чарівні пори року".
Знайомство з творчістю Наталії Забіли.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі