Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Опис досвіду

Обмежити пошук фільтруванням:З досвіду роботи

0

З досвіду роботи учителя української мови і літератури, зарубіжної літератури. Для атестації.Використання ігрових технологій на уроках читання в початковій школі. Опис досвіду роботи вчителя початкових класів

0

В початкових класах тільки гра дає змогу легко привернути увагу учнів і тривалий час підтримувати в них інтерес до важливих і складних предметів, форм, явищ, на яких у звичних умовах їм не завжди вдається зосередитися. Використання ігрових технологій створює комфортні умови навчання, за яких учень відчуває свою успішність, свою інтелектуальну досконалість, почувається частиною соціуму, його невід'ємною ланкою.Опис досвіду роботи вихователя ДНЗ за напрямком «Екологічна стежина»

0

В цьому матеріалі розкрито власний практичний досвід роботи вихователя ДНЗ з дітьми на "екологічній стежині". Робота виховує природничі здібності дітей, формує екологічну культуру особистості, розвиває естетичні, інтелектуальні почуття у ставленні до природи. В розробці використовуються дидактичні ігри, спостереження, пошуково-дослідницька діяльність на "екологічній стежині". Використання данного напрацювання допоможе вихователям урізноманітнити роботу з екологічного виховання дітей та ближче познайомити їх з об'єктами довкілля.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі