Користувацький вхід

В. О. Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Консультація для педагогів: "Погляди В.О. Сухомлинського на виховання дитини дошкільного віку"

0

У роботі висвітлюється проблема морального виховання дітей дошкільного віку через вивчення педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського. Теоретичний матеріал допоможе вихователям розширити знання щодо закладення та утвердження принципів загальнолюдської моралі у дітей. Подані рекомендації спрямовані на допомогу вихователям і подають практичні поради щодо формування у дошкільників моральних цінностей.Особливості морального виховання у педагогічній теорії і практиці В. О. Сухомлинського

0

У статті подано основні засади морального виховання дітей дошкільного віку відповідно до системи виховання В. О. Сухомлинського. Дана стаття розкриває погляди видатного педагога на виховання дитини дошкільного віку і буде корисною для роботи вихователів ЗДО з дітьми. У статті висвітлено рекомендації щодо впровадження педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в практику роботи ЗДО у роботі з дітьми, батьками та громадськістю.Урок- квест. Дитина — дзеркало родини; як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька. В.Сухомлинський.

1

Василь Олександрович Сухомлинський дуже любив дітей, тому і став педагогом. Це справді людина з полум’яним серцем, видатний педагог сучасності. 35 років свого життя він віддав школі. Сухомлинський – заслужений вчитель України, лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ століття. Велика, самобутня спадщина вченого з плином часу привертає все більше уваги.ЗАНЯТТЯ з художньої літератури та мовленнєвого спілкування за творами В.О.Сухомлинського “Для чого півневі гребінець” (молодший дошкільний вік)

0

Вчити дітей уважно слухати та розуміти зміст казки, відповідати на запитання. Розвивати зв’язне мовлення дітей, збагачувати словник новими словами: гребінець, пухнастий, клює. Продовжувати знайомити з особливостями зовнішньої будови півника та умовами його життя. Тренувати мовний апарат вправами та звуконаслідуванням, розвивати силу голосу. Виховувати любов до тварин, охайність, вміння доглядати за собою.Комбіноване заняття з художньої літератури із застосуванням арт-терапії за оповіданням В.О.Сухомлинського «Як Сергійко навчився жаліти» для дітей 6 року життя «За полем зору»

0

Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей уважно слухати літературний твір, зокрема на морально - етичну тематику, вдосконалювати вміння узагальнювати почуте, висловлювати власну думку, давати оцінку герою. Вчити дітей бути відповідальними за свої вчинки, вміти управляти та керувати своїми емоціями. Закріпити вміння дітей називати прикметники та дієслова до іменника. Виховувати увагу, вміти відповідати чітко і грамотно на поставлене питання.Хай буде мир на світі, а в душах – доброта (виховний захід)

0

Це виховний захід,який дає можливість навчитися робити добрі та корисні справи і оцінювати себе за наслідками своєї діяльності.Конспект заняття з художньої літератури в старшій групі "Красиві слова і красиве діло".

0
Тема: Красиві слова і красиве діло.
Мета: продовжити знайомити з видатним педагогом і письменником В. О. Сухомлинським та його творами, відповідати повними реченнями, висловлювати свою думку; розвивати уважність, уяву,фантазію, інтерес до оповідань В. О. Сухомлинського; виховувати доброту, бажання робити добрі вчинки.


Методи та прийоми створення ситуації успіху як напрямок соціалізації особистості

0

Провідною формою організації навчальної діяльності в школі є урок. Але як би не змінювалася тема, мета, завдання, зміст, "незмінними залишаються наші турботи про створення найсприятливіших умов для навчання, розвитку й виховання кожної дитини", створення атмосфери психологічного комфорту. Це збагачує емоційне життя учнів, створює піднесений настрій.Опис досвіду роботи вихователя ДНЗ за напрямком «Екологічна стежина»

0

В цьому матеріалі розкрито власний практичний досвід роботи вихователя ДНЗ з дітьми на "екологічній стежині". Робота виховує природничі здібності дітей, формує екологічну культуру особистості, розвиває естетичні, інтелектуальні почуття у ставленні до природи. В розробці використовуються дидактичні ігри, спостереження, пошуково-дослідницька діяльність на "екологічній стежині". Використання данного напрацювання допоможе вихователям урізноманітнити роботу з екологічного виховання дітей та ближче познайомити їх з об'єктами довкілля.Опис досвіду. Тема: "Розвиток літературно-творчих здібностей молодших школярів у процесі читацької діяльності на уроках літературного читання"

1

Анотація
Однією з важливих складових літературної компетентності є особистісно-діяльнісна компетенція молодшого щколяра. Вона передбачає реалізацію літературно-творчих здібностей дітей, зумовлену високим інтересом до читання літературних творів. Можна тлумачити ії як здатність читача до власної літературної діяльності, яка сприяє розвиткові творчих літературних здібностей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі