Користувацький вхід

В. Сухомлинский

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття "Пихата літера"

0

Заняття для старшого дошкільного віку. За основу береться оповідання В. Сухомлинського "Пихата літера". Діти вирішують різноманітні завдання повьязані з літерамиІнтегроване заняття "Лялька під дощем"

0

Інтегроване заняття для старшої групи. За осову береться твір В. Сухомлинського "Лялька під дощем". Діти пригадують музичні твори П. Чайковського. Дидактичні ігри, дослідиІнтегроване заняття "Лисенятко-першокласник"

0

Інтегроване заняття для дітей старшого віку. За основу береться твір В. Сухомлинського "Лисенятко-першокласник". Дидактичні ігри, еккперементиІнтегроване заняття "Краплина роси"

0

Інтегроване заняття для старших дітей. За основу береться твір В. Сухомлинського "Краплина роси". Драматизація, дидактичні ігри, експерементиПедагогічна майстерність як фактор розвитку творчих здібностей учнів.

0

В умовах мінливого сьогодення перед школою постає складне завдання, яке полягає "у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України,оберігати і примножувати цінності національної культури, розвивати і зміцнювати державу як невід'ємну складову європейської і світової спільноти"(Національна доктрина розвитку освіти). Це складне завдання для вчителя, адже вимоги сучасного життя змінюються швидше, ніж дитина встигає закінчити школу.Розвиваємо навички 4К. Креативне мислення. Сторітеллінг

2

В даному матеріалі описала важливість розвитку креативного мислення для подальшого успішного життя, розвиток творчих здібностей, навичок мислити критично методом створення історій (сторітеллінг)Обособленные обстоятельства, выраженные деепричастными оборотами, одиночными деепричастиями и существительными в косвенном падеже с предлогами

0

Тема. Обособленные обстоятельства, выраженные деепричастными оборотами, одиночными деепричастиями и существительными в косвенном падеже с предлогами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі