Користувацький вхід

Маруся Чурай

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з української літератури «Ліна Костенко «Маруся Чурай». Образи роману»

0

На цьому уроці ми разом з дітьми розглянули такі поняття, як зрада, злочин і кара з точки зору моралі;вели дискусію, аналізували текст. Метою уроку було виховання співчуття до людського горя, формування високих моральних якостей на прикладі героїв роману.Урок-історична мандрівка з української літератури «Усна народна творчість. Історичні пісні»

0

Підібраний матеріал до теми («Пісні Марусі Чурай. «Засвіт встали козаченьки», «Віють вітри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю») таким чином, аби вчитель міг так спланувати роботу на уроці, щоб вона була не тільки пізнавальною і корисною, а й цікавою.Методична розробка відкритого мультимедійного уроку на тему «Історичний роман у віршах Ліни Костенко “Маруся Чурай“ – безсмертний дотик до душі ». (Морально-етичні проблеми)

0

Методична розробка
відкритого мультимедійного уроку
на тему
«Історичний роман у віршах Ліни Костенко
“Маруся Чурай“ –
безсмертний дотик до душі ».
(Морально-етичні проблеми)Сценарій свята пісні «Українська пісня єднає нас»

0

Свято пісні має доторкнутися до глибин душі учнів, щоб вони дізналися більше про українську культуру, почали цікавитися історією, своїм родоводом, а також цінували Батьківщину.Методична розробка уроку «Ліна Костенко. Історичний роман у віршах «Маруся Чурай». Образ Марусі Чурай»

2

1. Формувати вміння творчо осмислювати прочитане.
2. Поглиблювати вміння висловлювати власне ставлення до вчинків, морального вибору героїв.
3. Розвивати логічне мислення, культуру мовлення, естетичний смак.
4. Виховувати почуття власної гідності, патріотизму, високої духовності, порядності і вірності.Презентація "Маруся Чурай "Пісня: Їхав козак на війноньку""

1

Події оспівані в пісні Марусі Чурай "Їхав козак на війноньку"Презентація до уроку з української літератури для 8 класу «Легендарна дівчина з Полтави»

1

Презентація до уроку з української літератури для учнів 8 класу "Пісні Марусі Чурай. Легендарна дівчина з Полтави. Трагічна історія її життя. Пісні, що стали народними «Засвіт встали козаченьки». Художні засоби"Розробка уроку з української літератури для учнів 8 класу з використанням мультимедійних технологій та інтерактивних методів навчання

0

Пісні Марусі Чурай. Легендарна дівчина з Полтави. Трагічна історія її життя. Пісні, що стали народними «Засвіт встали козаченьки». Художні засобиРозробка уроку української літератури «Історико-фольклорна основа історичного роману у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко»

1

Мета: з’ясувати історико – фольклорну основу роману; визначити жанрові особливості. Виховувати почуття гордості від усвідомлення талановитості і нескореності свого народу.Тема: Філософські роздуми над історичним минулим народу, художнє осмислення ролі митця і пісні в житті народу, звеличення вірності в коханні та осудження зради. Глибоке розкриття внутрішнього світу героїні. Інші образи у творі.

0

Розробка уроку для 12 класу з української літератури з теми "Філософські роздуми над історичним минулим народу, художнє осмислення ролі митця і пісні в житті народу. Глибоке розкриття внутрішнього світу героїні. Інші образи у творі".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі