Користувацький вхід

Маруся Чурай

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка уроку «Ліна Костенко. Історичний роман у віршах «Маруся Чурай». Образ Марусі Чурай»

2

1. Формувати вміння творчо осмислювати прочитане.
2. Поглиблювати вміння висловлювати власне ставлення до вчинків, морального вибору героїв.
3. Розвивати логічне мислення, культуру мовлення, естетичний смак.
4. Виховувати почуття власної гідності, патріотизму, високої духовності, порядності і вірності.Презентація "Маруся Чурай "Пісня: Їхав козак на війноньку""

1

Події оспівані в пісні Марусі Чурай "Їхав козак на війноньку"Презентація до уроку з української літератури для 8 класу «Легендарна дівчина з Полтави»

1

Презентація до уроку з української літератури для учнів 8 класу "Пісні Марусі Чурай. Легендарна дівчина з Полтави. Трагічна історія її життя. Пісні, що стали народними «Засвіт встали козаченьки». Художні засоби"Розробка уроку з української літератури для учнів 8 класу з використанням мультимедійних технологій та інтерактивних методів навчання

0

Пісні Марусі Чурай. Легендарна дівчина з Полтави. Трагічна історія її життя. Пісні, що стали народними «Засвіт встали козаченьки». Художні засобиРозробка уроку української літератури «Історико-фольклорна основа історичного роману у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко»

1

Мета: з’ясувати історико – фольклорну основу роману; визначити жанрові особливості. Виховувати почуття гордості від усвідомлення талановитості і нескореності свого народу.Тема: Філософські роздуми над історичним минулим народу, художнє осмислення ролі митця і пісні в житті народу, звеличення вірності в коханні та осудження зради. Глибоке розкриття внутрішнього світу героїні. Інші образи у творі.

0

Розробка уроку для 12 класу з української літератури з теми "Філософські роздуми над історичним минулим народу, художнє осмислення ролі митця і пісні в житті народу. Глибоке розкриття внутрішнього світу героїні. Інші образи у творі".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі