Користувацький вхід

Маруся Чурай

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Маруся Чурай "Пісня: Їхав козак на війноньку""

1

Події оспівані в пісні Марусі Чурай "Їхав козак на війноньку"Презентація до уроку з української літератури для 8 класу «Легендарна дівчина з Полтави»

1

Презентація до уроку з української літератури для учнів 8 класу "Пісні Марусі Чурай. Легендарна дівчина з Полтави. Трагічна історія її життя. Пісні, що стали народними «Засвіт встали козаченьки». Художні засоби"Розробка уроку з української літератури для учнів 8 класу з використанням мультимедійних технологій та інтерактивних методів навчання

0

Пісні Марусі Чурай. Легендарна дівчина з Полтави. Трагічна історія її життя. Пісні, що стали народними «Засвіт встали козаченьки». Художні засобиРозробка уроку української літератури «Історико-фольклорна основа історичного роману у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко»

1

Мета: з’ясувати історико – фольклорну основу роману; визначити жанрові особливості. Виховувати почуття гордості від усвідомлення талановитості і нескореності свого народу.Тема: Філософські роздуми над історичним минулим народу, художнє осмислення ролі митця і пісні в житті народу, звеличення вірності в коханні та осудження зради. Глибоке розкриття внутрішнього світу героїні. Інші образи у творі.

0

Розробка уроку для 12 класу з української літератури з теми "Філософські роздуми над історичним минулим народу, художнє осмислення ролі митця і пісні в житті народу. Глибоке розкриття внутрішнього світу героїні. Інші образи у творі".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі