Користувацький вхід

Маруся Чурай

...

Обмежити пошук фільтруванням:Історико-фольклорна основа історичного роману у віршах "Маруся Чурай"

1

Історико-фольклорна основа історичного роману у віршах Ліни Костенко "Маруся Чурай"Історично-фольклорна основа роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай».

1

Урок-вистава допоможе учням поглибити знання про життя і творчість Марусі Чурай; осмислити значення її пісень у житті українського народу; розвивати вміння виразного читання; формувати естетичні смаки ; виховувати повагу до творчих, обдарованих, духовно багатих людей із народу.ОБРАЗ-СИМВОЛ ДУША У РОМАНІ «МАРУСЯ ЧУРАЙ» ЛІНИ КОСТЕНКО

0

Семантичні перетворення образу душа в історичному романі Ліни Костенко «Маруся Чурай»Коспект уроку "Ліна Костенко. «Маруся Чурай» - «безсмертний дотик до душі»

0

Мета уроку допомогти учням глибоко засвоїти зміст роману «Маруся Чурай», осягнути сутність його з поставленими в ньому вічними проблемами людства; з’ясувати теоретичне поняття роман у віршах; удосконалювати вміння учнів аналізувати образи, робити гендерне дослідження; розвивати логічність та самостійність суджень; виховувати почуття людської гідності, милосердя, патріотизму, прагнення до самовдосконалення, до пізнання свого «я».Розробка уроку з української літератури «Ліна Костенко «Маруся Чурай». Образи роману»

0

На цьому уроці ми разом з дітьми розглянули такі поняття, як зрада, злочин і кара з точки зору моралі;вели дискусію, аналізували текст. Метою уроку було виховання співчуття до людського горя, формування високих моральних якостей на прикладі героїв роману.Урок-історична мандрівка з української літератури «Усна народна творчість. Історичні пісні»

0

Підібраний матеріал до теми («Пісні Марусі Чурай. «Засвіт встали козаченьки», «Віють вітри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю») таким чином, аби вчитель міг так спланувати роботу на уроці, щоб вона була не тільки пізнавальною і корисною, а й цікавою.Методична розробка відкритого мультимедійного уроку на тему «Історичний роман у віршах Ліни Костенко “Маруся Чурай“ – безсмертний дотик до душі ». (Морально-етичні проблеми)

0

Методична розробка
відкритого мультимедійного уроку
на тему
«Історичний роман у віршах Ліни Костенко
“Маруся Чурай“ –
безсмертний дотик до душі ».
(Морально-етичні проблеми)Сценарій свята пісні «Українська пісня єднає нас»

0

Свято пісні має доторкнутися до глибин душі учнів, щоб вони дізналися більше про українську культуру, почали цікавитися історією, своїм родоводом, а також цінували Батьківщину.Методична розробка уроку «Ліна Костенко. Історичний роман у віршах «Маруся Чурай». Образ Марусі Чурай»

2

1. Формувати вміння творчо осмислювати прочитане.
2. Поглиблювати вміння висловлювати власне ставлення до вчинків, морального вибору героїв.
3. Розвивати логічне мислення, культуру мовлення, естетичний смак.
4. Виховувати почуття власної гідності, патріотизму, високої духовності, порядності і вірності.Презентація "Маруся Чурай "Пісня: Їхав козак на війноньку""

1

Події оспівані в пісні Марусі Чурай "Їхав козак на війноньку"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі