Користувацький вхід

Останні публікації

2021-03-04 08:53

В.Сосюра

...

Обмежити пошук фільтруванням:В. СОСЮРА. «ВАСИЛЬКИ» - ВЗІРЕЦЬ ІНТИМНОЇ ЛІРИКИ

0

Конспект уроку з української літератури дає можливість поглибити знання учнів про особисте життя та інтимну лірику поета В.Сосюри,розвиває навички дослідно-пошукової роботи та навички виразного читання поезій.Методична розробка заняття з української літератури «Література рідного краю. Творчість поетів-земляків»

0

Донецький край! Хто тебе не знає?! Ти розкинувся від Сіверського Дінця до Азовського моря. Ти щедрий на легенди, пісні, сказання. Ти, донецький краю, славишся людьми працьовитими, талановитими. Це вони прославили і возвеличили рідну землю своєю творчістю.Урок-проект у 6 класі "Літературними стежками Донеччини.Мелодії рідного краю"

0

Щоб побачити незвичайне в звичайному, треба мати хист. А для цього потрібно любити свою землю, милуватися її чарівними краєвидами, захоплюватися багатством рослинного і тваринного світу. А ще вміти поділитися своїми спостереженнями з іншими. Бо тільки тоді проспіває свою пісню вітер, заквітчає небо веселка, коли людина осягне навколишнє розумом і серцем. І про таких людей Донецького краю, закоханих у свою землю, красу навколишньої природи, йдеться в цьому уроці.


RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі