Обмежити пошук фільтруванням:
Методична розробка нетрадиційного уроку-подорожі зі швейної справи «Ґудзики, їх різновиди та призначення. Технологія пришивання ґудзиків. Оздоблення аплікації ґудзиками» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Ознайомити учнів із асортиментом ґудзиків, їх призначенням. Вчити правильно пришивати ґудзики різного виду, оздоблювати ними аплікації та речі повсякденного вжитку.
Методична розробка нетрадиційного уроку-вікторини зі швейної справи «Знавці швейної справи» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Узагальнити систему вивченого в ігровій формі, оцінити навчальні досягнення, набути практичних навичок під час виконання робот. Виявити знання учнів з курсу «Швейна справа» термінології і техніки безпеки швейного виробництва.
- розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, творчу уяву, художній та естетичний смаки, загальну моторику, свідоме дотримання правил безпечної праці під час виготовлення виробу;
Методична розробка уроку ручної праці «Аплікація «Повітряні кульки»» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета:
• вчити виготовляти листівку-аплікацію з повітряних кульок на кольоровому картоні;
• дати поняття що таке двосторонній скоч, як їм користуватись.
• вчити правильно будувати відповіді на питання;
• виховувати пізнавальний інтерес до уроку;
• розширювати світогляд;
• коригувати пам’ять;
• розвивати просторове мислення, дрібну моторику рук;
• виховувати в учнів естетичне сприйняття навколишнього світу, стимулювати розвиток допитливості.
Методична розробка уроку з декоративно-прикладного мистецтва «Конструювання способом пап’є-маше» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: познайомити учнів з виготовленням виробів з пап’є- маше, удосконалювати вміння працювати з папером та підручним матеріалом; навчити виготовляти вироби з маси пап’є- маше; розвивати увагу та творчість, дрібну моторику рук; виховувати акуратність, культуру праці.
Методична розробка «Майстер-клас зі швейної справи «Виготовлення ляльки-мотанки»для учнів з особливими освітніми потребами 10 класу
Мета: ознайомити учнів із традиційними типами ляльок – мотанок та їх обрядовими функціями, виготовляти ляльки – мотанки, формувати в учнів трудові навички під час роботи з тканиною на прикладі виготовлення ляльки – мотанки;
розвивати творчи здібності, інтерес до духовної спадщини нашого народу, зв’язне мовлення , логічне мислення , дрібну моторику рук , окомір;
Практико зорієнтований проект по соціально-побутовому навчанню на тему «Магазин».
Мета проекту:
- формування у дітей вміння відображати в ігрових діях соціальні функції працівників магазину;
- формування у дітей вміння реалізовувати новий ігровий задум на основі раніше набутого соціального досвіду.
План-конспект уроку з української літератури. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70).
Мета: повторити пройдений матеріал, актуалізувати знання здобувачів освіти з попередньої теми, нагадати назви зимових місяців,вивчити новий матеріал – ознайомити здобувачів освіти з творчістю Михайла Слабошпицького, виховати уміння виразно читати, слухати один одного, висловлювати свою думку, розвивати уміння переказувати, збагачувати словниковий запас учнів; коригувати пам’ять, увагу, словниковий запас та мислення.
Набір плакатів для використання під час уроків з квітникарства.
Представлені наступні види декоративно-квітучих рослин: килимові рослини, декоративно-листяні, дворічні, багаторічні та плетучі рослини.
Мета: поширення знань про: види декоративних квітів та їх наочне зображення; гарноквітучі кімнатні рослини та їх наочне зображення;
Тема: Що таке символи. Державні символи України. Українська державна мова.
Мета: Формувати в учнів первинні уявлення про Україну як незалежну державу, про усвідомлення своєї приналежності до держави; державні символи України; прищеплювати любов до української мови, вчити не бути до неї байдужими; виховувати шанобливе ставлення до Українських державних символів.
Мета: познайомити учнів з творчістю М.Чабанівського, вчити учнів сприймати текст свідомо, переказувати, відповідати на запитання; корекція пам'яті, слухового та зорового сприйняття, розвиток мислення, уваги, пам'яті, зв'язного мовлення; виховувати любов до братів наших менших, чуйність, людяність. Тип уроку, формування нових знань, умінь та навичок. Обладнання: текст оповідання, ілюстрації.