Користувацький вхід

нестандартні форми уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:Нестандартні уроки — шлях до успіху в навчанні.

1

В умовах становлення інформаційного суспіль¬ства навчальний процес розглядається як засіб роз¬витку учнів. А головне завдання навчальних закладів полягає в тому, щоб не лише дати знання, а й створити стійку мотивацію до навчання, спонукати учнів до само¬освіти, пов'язаної з розвитком їхнього творчого та критичного мислення.Інтелектуальне кафе. Нестандартний урок англійської мови

0

Нестандартний урок англійської мови ,
проведений у 6 класі за підручником А. Несвіт
WE LEARN ENGLISH
Цілі уроку: повторити раніше вивчену по темі лексику і закріпити нововведену, розвивати навики всіх видів мовленнєвої діяльності учнів; розвивати творчі здібності учнів, прагнення до самовдосконалення і вміння самореалізуватися; розвивати увагу, пам'ять, спостережливість, мислення; виховувати гігієнічні навики, вміння поводити себе в кафе, прагнення вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися."Спочатку було слово..."

1

Розробка уроку нестандартної форми (урок-театр) до Дня української писемності й мовиПортфоліо викладача історії ДПТНЗ

3

Основними шляхами професійного розвитку є професійне навчання, розвиток кар'єри і самоосвіта педагога. Професійний розвиток веде до принципово нового способу життєдіяльності вчителя - творчої самореалізації в професії, яка дає змогу виявити свої індивідуальні і професійні можливості. Найкоротша формула професійної діяльності педагога - постійна праця, творчість, гармонія знань, почуттів і поведінки.

(«Вступ до педагогічної професії» Мешко Г.M.)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі