Користувацький вхід

Останні публікації

родина

Обмежити пошук фільтруванням:Родина - як джерело мовлення дитини

0

В статті розміщений матеріал про роль родини в розвитку мовлення дитини. Заняття там вправи з розвитку мови вдома.Родинне свято «Нашому роду нема переводу»

0

Ця публікація може бути використана в позакласній роботі з учнями 1-4 класів.Відкритий урок з основ християнської етики "Родина"

0

Метою уроку є розкриття значення християнської родини, пояснення суті і мети створення родин, а також виховання почуття обов’язку перед своєю сім’єю, почуття любові, підтримки, відповідальності за збереження родини.Классный час "Сохраним землю - наш общий дом"

0

Классный час на тему
«Сохраним Землю – наш общий дом»

Цель занятия:
ознакомить учащихся с экологией как наукой, изучающей взаимодействие в живой и неживой природе, в т.ч. взаимодействие человека и природы, о той опасности, которая угрожает природе, о путях сохранения чистоты воздуха, воды, почвы, углубить знания детей в области природоведения;
развивать интерес к изучению окружающей среды, навыки наблюдения в природе;
воспитывать чувства собственной ответственности за окружающую среду родного края, своей Родины, за судьбу планеты.

Ход занятия
1.Сообщение темы и цели занятияРодинне свято "Тато, мама,я - разом ми сім'я"

1

Родинне свято проходило у вигляді конкурсної програми. У якій взяли участь родини класу, де змагалися між собою. Їм було запропоновано 11 конкурсів: на спритність, ерудицію, творчість, інтелектуальність... Переможцям були вручені титули: найталановитіша, найпрацьовитіша, наймудріша, найінтелектуальніша, найоригінальніша родини.Сценарій родинного свята "Хай завжди квітує дерево родинне"

0

Сценарій свята "Хай завжди квітує дерево родинне" узагальнює знання, отримані на уроках "Я і Україна. Громадянська освіта" про народні традиції та обряди, про родинні стосунки, допомагає згуртувати класну родину, виховує повагу до народних традицій, любов і пошану до своєї родини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі