Користувацький вхід

Останні публікації

вправи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Особистісно орієнтований підхід до уроків української мови.Авторські вправи

0

В посібнику подані матеріали, що допоможуть вчителю реалізувати особистісно орієнтовані технології,які ставлять сьогодні в центрі усієї шкільної освітньої системи особистість дитини, забезпечення комфортних, безконфліктних умов її розвитку, реалізації природних потенціалів.Родина - як джерело мовлення дитини

0

В статті розміщений матеріал про роль родини в розвитку мовлення дитини. Заняття там вправи з розвитку мови вдома.Орфографічний практикум. Фонетика (тренувальні завдання)

0

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови для середніх загальноосвітніх навчальних закладів.
Представлено практичні завдання різного рівня складності з курсу “Фонетика”, що сприяють вдосконаленню правописних навичок учнів.
Посібник може бути використаний учителями під час уроків, а також для самостійної роботи учнів старших класів.
Важлива роль у процесі навчання належить контролю за якістю засвоєння навчального матеріалу. З цією метою в кінці кожного розділу подано тестові завдання.Технології здоров'язбереження на уроках української мови (завдання і вправи для учнів 5-9-х класів)

0

комплексні завдання і вправи з української мови, які поглиблять грамотність учнів, розширять поняття здоров'я, сформують уявлення про здоровий спосіб життя та раціональне харчуванняКомплекс вправ для формування граматичної компетенції учнів 5 класу на уроках англійської мови

0

Дана публікація містить наведені та описані приклади вправ для кожного етапу формування навичок володіння граматичним матеріалом на уроках англійської мови у 5 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі