Обмежити пошук фільтруванням:
В даній методичній розробці відкритого заняття розкриваються питання вимог до ділової атрибутики та проведення ділових прийомів, до ділового одягу чоловіка та жінки.
Проведення ділових прийомів закликають їх учасників до чіткості і стислості, непорушності слова, грамотності мови, поваги до законів або принципам інших, нормативності в мові та одязі.
Високий рівень переговорів вимагає чітких знань, наприклад, правил вітання, порядку подання учасників один одному, доречності подарунків і сувенірів.
Формування ключових компетентностей: вміння вчитися – самоорганізовуватись до навчальної діяльності; загальнокультурні – дотримуватись норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлювати думки; соціальної – співпрацювати у групі і в парах, проявляти ініціативу, проектувати стратегії своєї поведінки, з урахуванням інтересів та потреб інших; громадянської – знати про стародавні школи; здоров’язбережувальної – встановлювати взаємозв’язки між способом життєдіяльності людини і станом навколишнього середовища.
Вивчення нового матеріалу; ознайомлення учнів із основними гріхами восьмої заповіді Божої, з біблійними історіями, історіями з життя.
Мета уроку: дати визначення понять «самооцінка»; з’ясувати , що означає пізнати себе, чому потрібно керувати своїми почуттями й учинками; учитись володіти собою.
розробка уроку за темою : "Довкілля та здоров’я людини".
Мета: ознайомити учнів з поняттям «здоровий спосіб життя», «шкідливі звички», пояснити взаємозв’язок фізичного та духовного здоров’я людини, розвивати вміння самостійно працювати з підручником, аналізувати інформацію, робити власні висновки, наводити приклади із власного життя; виховувати бережливе ставлення до природи, необхідність дотримання здорового способу життя.
Поглибити знання учнів про небезпеку та шляхи зараження ВІЛ.
Мета: Формувати інформаційну,оздоровчу та творчо-діяльнісну компетентність учнів.
Виховувати в дітей любов до природи,естетичний смак.
Ознайомити з різноманітністю рослин в Зимовому саду, їх значенням для здоров'я людини.
Урок учителя історії, етики та правознавства
Основні поняття, які використовуються: моральні норми, рідна мова, працелюбність, земля, мова, народ, праця, Батьківщина.
Пропоную макети титульних сторінок календарного
планування. Назва та інші дані за Вашим бажанням але у межах даного вихідного файлу.
Презентація "Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2015/2016 н.р." створена відповідно чинних рекомендацій Міністерства освіти і науки України (Лист №1-9/305 від 26.06.2015р.).