Користувацький вхід

Християнська етика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з духовного виховання "Державні символи"

0

Мета: Закріпити матеріал щодо символів України. Спонукати розповідати про них друзям і рідним, відтворювати у малюнках. Розвивати мислення, увагу, вміння спостерігати. Виховувати у дітей дбайливе ставлення до оточуючого світу, вдячність Творцю за свою Державу. Навчити дітей нового засобу малювання (за допомогою долонь).??? Урок

0

Матеріал створенний на допомогу вчителю початкових класів в проведенні уроку з курсу "Християнська етика в українській культурі"«Плекаймо свої таланти. (Притча про таланти)» (основи християнської етики. 6 клас)

1

Основи християнської етики. 6 клас
Тема: «Плекаймо свої таланти. (Притча про таланти)»
«У малому ти був мені вірним –
над великим поставлю тебе»
(Мт. 25:21)

Мета:
 усвідомити талант життя як дар Божий для людини;
 сформувати відповідальне ставлення до власних здібностей;
 розвинути бажання використовувати таланти на добро для ближніх.

Міжпредметні зв’язки: мовознавство, музика, образотворче мистецтво, історія.
Словник термінів та понять:
- «талант» – грошова одиниця (25 кг срібла);
- «талант» – уміння та здібності людини;Розробка уроку з християнської етики "Молитва до Святого Миколая"

0

Дана розробка уроку допоможе вчителеві зекономити час при підготовці до уроків, оскільки містить багато додаткової інформації на задану тему. Матеріал може також бути використаним на виховній годині.Розробка уроку з християнської етики «Любов творить чудеса»

0

Показати дітям силу почуття любові, яка дає снагу подолати життєві труднощі та змінює світ на краще; навчати розрізняти добро і зло; розвивати вміння критично мислити, заохочувати дітей до роботи над собою, сприяти розвитку у дітей мислення та зв’язного мовлення; виховувати почуття любові та бажання творити добро.Розробка уроку з християнської етики «Вдячність – примноження добра»

0

Урок етики розроблений з метою навчити дітей розсудливих вчинків, гарних стосунків з людьми; виховувати любов до людей; вчити відтворювати у творчих роботах своє ставлення до світу добра і зла, до своїх ближніх; допомагати учням пізнавати й сприймати морально-етичні цінності та застосовувати їх у своїй поведінці; виховувати у дітей християнські риси.Розробка уроку з основ християнської етики для 8 класу «Не свідчи неправдиво на ближнього свого»

0

Вивчення нового матеріалу; ознайомлення учнів із основними гріхами восьмої заповіді Божої, з біблійними історіями, історіями з життя.Християнська етика в українській культурі. Дорогою Добра

0

Християнська етика в українській культурі
Дорогою Добра

Мета Поглибити знання учнів про добро і зло.
Формувати моральні уявлення і почуття, розвивати оцінювальні
навички.
Привертати до першооснов – Добра і Любові; виховувати бажання
творити добро.
Хід уроку

І. Організація класу
Я усміхаюсь сонечку:
Здрастуй, золоте!
Я усміхаюсь квіточці, -
Хай вона росте!
Я усміхаюсь дощику:Виховна година "Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай!"

2

Сценарій виховної години для учнів початкових класів з пошаговою презентацією на тему "Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай!"Урок з християнської етики «Вербна неділя»

0

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Мета: Поглиблювати знання учнів про доброчинні справи Святого Миколая. Виховувати уважність, спостережливість, шанобливе ставлення до Святителя Миколая, народних традицій, що пов’язані з його вшануванням. Формувати громадянські якості, людяність, доброту, милосердя.
Обладнання: Дитяча Біблія, ілюстрації із зображенням зими, образ Святого Миколая, вишитий рушник, записи на дошці, зошит, олівці.
ХІД УРОКУ
І. Організація учнів до уроку.
Усміхнемось сонечку :
Здраствуй золотаве!
Усміхнемось один одному,
Погляньмо ласкаво!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі