Користувацький вхід

Останні публікації

Д.І.Менделєєв

Обмежити пошук фільтруванням:Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують.

0

Даний урок пов'язаний із компетентностями, а саме: екологічна, патріотична, спілкування державною мовою,основні компетентності у природничих наук і технологіях, інформаційно-цифрова компетентність, уміння вчитися впродовж життя, соціальна і громадська, обізнанність і самовираженість у сфері культури.Презентація до уроку з хімії з теми: "Вода, склад молекули, поширеність у природі, фізичні властивості" (7 клас)

0

Презентація до уроку з хімії для учнів 7 класу з теми: "Вода, склад молекули, поширеність у природі, фізичні властивості" з використанням інтелект-картиПрактична робота № 1 з хімії для 8 класу за оновленою програмою на 2017/2018 навчальний рік Тема: Дослідження фізичних властивостей речовин з різними типами кристалічних ґраток.

1

Посібник містить практичну роботу № 1 з хімії для 8-го класу за оновленою програмою 2017 року. Наведені матеріали за змістом і структурою відповідають вимогам програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804 за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.Методичний посібник. Хімія 8 клас

1

Посібник містить календарний план та конспекти уроків хімії для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Наведені матеріали за змістом і структурою відповідають вимогам програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015 № 585) за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.Узагальнення і систематизація знанть з теми «Періодичний закон і Періодична система хімічних елементів. Будова атома»

0

Визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів. Будова атома".

Перевірити предметну компетентність учня з даної теми.Самостійна робота. Поняття про лужні, інертні елементи, галогени. Структура періодичної системи хімічних елементів

0

Самостійна робота розроблена в чотирьох варіантах. Метою роботи є перевірка знань та умінь учнів щодо сформованості понять про лужні, інертні елементи, галогени, структуру періодичної системи, будову атома.Конспект уроку "Атом, його будова. Періодична система хімічних елементів"

1

Розгорнутий конспект уроку на тему: "Атом, його будова. Періодична система хімічних елементів".Поторення основних питань курсу хімії 7 класу

0

Презентація для уроків повторення вивченого матеріалу у попередньому класі. Дана презентація являє собою завдання, тести, задачі та вправи для змістовного повторення матеріалу.Контрольна робота. Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Будова атома. 8 клас

0

Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Будова атома.
Мета: проконтролювати засвоєння учнями структури періодичної системи та закономірностей зміни властивостей хімічних елементів і сполук утворених ними; вміння складати рівняння хімічних реакцій, розв’язування задач на визначення хімічного елемента.
Тип уроку: контроль знань, умінь і навичокУрок-вікторина з хімії 8 клас «Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва»

0

Розробка нестандартного уроку хімії 8 класу у формі вікторини. Проводиться як підсумковий урок з теми "Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Будова атому". Використовуються міжпредметні зв'язки,хімічнй експерімент,робота в групах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі