Користувацький вхід

Д.І.Менделєєв

...

Обмежити пошук фільтруванням:Узагальнення і систематизація знанть з теми «Періодичний закон і Періодична система хімічних елементів. Будова атома»

0

Визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів. Будова атома".

Перевірити предметну компетентність учня з даної теми.Самостійна робота. Поняття про лужні, інертні елементи, галогени. Структура періодичної системи хімічних елементів

0

Самостійна робота розроблена в чотирьох варіантах. Метою роботи є перевірка знань та умінь учнів щодо сформованості понять про лужні, інертні елементи, галогени, структуру періодичної системи, будову атома.Конспект уроку "Атом, його будова. Періодична система хімічних елементів"

1

Розгорнутий конспект уроку на тему: "Атом, його будова. Періодична система хімічних елементів".Поторення основних питань курсу хімії 7 класу

0

Презентація для уроків повторення вивченого матеріалу у попередньому класі. Дана презентація являє собою завдання, тести, задачі та вправи для змістовного повторення матеріалу.Контрольна робота. Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Будова атома. 8 клас

0

Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Будова атома.
Мета: проконтролювати засвоєння учнями структури періодичної системи та закономірностей зміни властивостей хімічних елементів і сполук утворених ними; вміння складати рівняння хімічних реакцій, розв’язування задач на визначення хімічного елемента.
Тип уроку: контроль знань, умінь і навичокУрок-вікторина з хімії 8 клас «Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва»

0

Розробка нестандартного уроку хімії 8 класу у формі вікторини. Проводиться як підсумковий урок з теми "Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Будова атому". Використовуються міжпредметні зв'язки,хімічнй експерімент,робота в групах.Позакласний захід "Подорож по періодичній системі хімічних елементів"

0

Позакласний захід з хімії, розвиває кмітливість, пам*ять, навики, проводиться між учнями 8 класів.Позакласний захід "Я лучшей доли не искал"

0

Позакласний захід розкриває яскраві сторінки життя і діяльності геніїв -Д.І.Менделєєва і О.Блока. Висвітлені світлі почуття поета Олександра Блока та дочки Д.І.Менделєєва Любові.Використані факти із біографії Менделєєва і Блока, а також вірші із збірки "Стихи о Прекрасной Даме".ЗНАЧЕННЯ ПЕРІОДИЧНОГО ЗАКОНУ І ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ Д.І.МЕНДЕЛЄЄВА

1

Проведення цього заходу дозволить з’ясувати разом з учнями узагальнююче та прогностичне значення Періодичного закону, розкрити можливості використання періодичного закону в сучасній хімії та розширити уявлення про поширення хімічних елементів у природі та значення сполук, що вони утворюють. Такі виховні міроприємства сприяють розвитку продуктивної творчої діяльністі учнів, саморозвитку та самоосвіті школярів, формують інформаційну компетентність дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі