Користувацький вхід

Літературна казка

Обмежити пошук фільтруванням:Вивчення літературних казок через створення власної казки

0

Цей матеріал є різнорівневою роботою, мета якої полягає в тому, щоб навчити здобувачів освіти сприймати інформацію через особистісний підхід під час вивчення та закріплення нового матеріалу. Завдання даного проєкту полягає в тому, щоб залучити всебічне сприйняття теми «Літературні казки» на уроках української літератури в 5-му класі НУШ. Бажано залучати здобувачів освіти до написання літературної казки не після вивчення всієї теми, а протягом її розкриття, після вивчення двох літературних казок (прозової та віршованої).Інтегрований урок із зарубіжної літератури та математики "Натуральні числа і дії з ними. Формули. Народна та літературна казка (повторення та узагальнення)"

0

Інтегрований урок спрямований на узагальнення і систематизацію знань учнів з даної теми, навчання дітей формувати судження про літературні твори та персонажів, розвиток творчих здібностей, виховання естетичних смаків, вічних цінностей; а також сприяє формуванню уміння застосовувати здобуті знання з математики в нестандартних умовах.презентація до уроку за казкою Г.К. Андерсена "Соловей"

0

світова література 5 клас презентація до уроку за казкою Андерсена "Соловей"Іван Нечуй-Левицький "Запорожці"

1

Урок № 42

Тема: І. Нечуй-Левицький. «Запорожці». Описи природи Запорозької Січі. Характеристика образу Карпа Летючого
Мета: поглибити знання учнів про життя і творчість І. Нечуя-Левицького; продовжити опрацьовувати ідейний зміст «Запорожців»; охарактеризувати образ головного героя; розвивати увагу, пам'ять, культуру зв’язного мовлення; виховувати почуття пошани до історичного минулого, звичаїв рідного краю.
Тип уроку: засвоєння знань і формування вмінь.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі