Користувацький вхід

Останні публікації

Іван Нечуй-Левицький

Обмежити пошук фільтруванням:Урк позакласного читання про зиму

0

Урок позакласного читання ознайомлює учнів з уривком "Зимовий ліс", із життєвим та творчим шляхом письменника Івана Нечуя- Левицького , його вмінням художньо описувати картини природи. В кінці уроку, діти створюють за допомогою малювання коректорами, казкову картину зимового лісу.ОСОБЛИВОСТІ ХУДОЖНЬОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ НАРОДНОГО ХАРАКТЕРУ В ПОВІСТІ «КАЙДАШЕВА СІМ'Я» І.НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО

1

ОСОБЛИВОСТІ ХУДОЖНЬОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ НАРОДНОГО ХАРАКТЕРУ В ПОВІСТІ «КАЙДАШЕВА СІМ'Я» І.НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО.І. Нечуй-Левицький “Кайдашева сім’я” - соціально-побутова повість

1

Ознайомити школярів із повістю «Кайдашева сім'я», сприяти виробленню навичок визначати жанр, композиційні складові твору;
виховувати високі морально-етичні риси простої людини.ІВАН НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ. ЖИТТЯ ТА ТВОРЧІСТЬ

1

Поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях письменника, розкрити основні чинники формування його світогляду; дати чітке визначення місця письменника в розвитку української літератури.Урок-проект з української літератури для 10 класу «Де згода в сімействі?» (за повістю І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»)

0

Соціально-побутова повість І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім`я" змушує читачів замислитися над багатьма проблемами. Вивчаючи повість з десятикласниками, запропонуйте їм попрацювати над проектом, який допоможе не тільки проаналізувати образи твору, їх проблематику, а й по-сучасному вирішити "вічні проблеми".Одна з дослідних груп може провести соціологічне дослідження про взаєморозуміння в родині.Групи працюватимуть над творчими інсценізаціями, дослідженням образів, проблем.
Нестандартний підхід до вивчення літературного твору є засобом розвитку пізнавальної та творчої активності учнів.Іван Нечуй- Левицький. «Запорожці» (фрагмент). Цікава сторінка з біографії митця. Літературна казка про запорожців. Зміст твору

1

Іван Нечуй- Левицький. «Запорожці» (фрагмент). Цікава сторінка з біографії митця. Літературна казка про запорожців. Зміст твору. Розробка уроку в 5 класі.Відображення українського козацтва в казці Івана Нечуя-Левицького «Запорожці»

3

Тема. Відображення українського козацтва в казці Івана Нечуя-Левицького «Запорожці»
Мета: розвивати вміння пов’язувати історичні факти з їх літературним відображенням, а також розвивати міжпредметне асоціативне мислення.
виховувати прагнення пізнати історію країни, розуміння закономірностей історичний процесів.Іван Нечуй-Левицький "Запорожці"

1

Урок № 42

Тема: І. Нечуй-Левицький. «Запорожці». Описи природи Запорозької Січі. Характеристика образу Карпа Летючого
Мета: поглибити знання учнів про життя і творчість І. Нечуя-Левицького; продовжити опрацьовувати ідейний зміст «Запорожців»; охарактеризувати образ головного героя; розвивати увагу, пам'ять, культуру зв’язного мовлення; виховувати почуття пошани до історичного минулого, звичаїв рідного краю.
Тип уроку: засвоєння знань і формування вмінь.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі