Користувацький вхід

Учнівське самоврядування

...

Обмежити пошук фільтруванням:Форум-театр "Толерантність - шлях до миру"

1

Форум-театр – сучасна методика інтерактивної роботи, направлена на вирішення соціальних проблем. Суть методики форуму-театру – це пошук у рамках запропонованого спектаклю разом з учасниками шляхів вирішення проблеми або виходу із складної життєвої ситуації. Темами спектаклів форуму-театру можуть бути різні проблеми суспільства: стосунки між дітьми та батьками; проблеми сирітства, інвалідності, бродяжництва; проблеми толерантного ставлення до людей;проблеми насилля в родині чи в шкільному колективі;питання, що стосуються здорового способу життя, наркоманії, алкоголізму, торгівлі людьми тощо.Стаття «Самоврядування у другому класі «Країна Сонця»»

0

Для використання у роботі класним керівником другого класу.Запропонована структура учнівського самоврядування.Проектна діяльність як засіб активізації діяльності учнівського самоврядування

2

Проекти учнівського самоврядування є універсальною формою активності учнів, прикладом творчої самореалізації особистості. В роботі розміщені проекти міністерств учнівського самоврядування.Шкільна республіка

1

Тривалий час працювала в одній школі міста, нині - в іншій. І завжди одним із першочергових завдань у виховній роботі ставила формування дієвого учнівського самоврядування. Тож ділюся досвідом роботи у двох навчальних закладах. Адже учнівське самоврядування є універсальною формою активності, яку можна з однаковим успіхом вважати як способом організації буття шкільного колективу, так і чинником творчої самореалізації особистості.Шкільний парламент "Рада лідерів"

0

Тривалий час працювала в одній школі міста, нині - в іншій. І завжди одним із першочергових завдань у виховній роботі ставила формування дієвого учнівського самоврядування. Тож ділюся досвідом роботи у двох навчальних закладах. Адже учнівське самоврядування є універсальною формою активності, яку можна з однаковим успіхом вважати як способом організації буття шкільного колективу, так і чинником творчої самореалізації особистості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі