Обмежити пошук фільтруванням:
ознайомити дітей з арифметичною дією множення; створити модель дії множення; вправляти учнів у складанні прикладів на множення із прикладів на додавання і навпаки.
Розвивати уміння організовувати своє робоче місце , планувати власні дії, оцінювати власну роботу та діяльність однокласників, розвивати пізнавальний інтерес; розвивати математичне мовлення, вміння доводити власну думку, правильно формулювати висловлювання з використанням математичних термінів; розвивати вміння продуктивно працювати в парах, групах, виявляти ініціативу;
виховувати почуття колективізму.
Конспект уроку розроблено у відповідності до формування компетентностей. Матеріал на допомогу вчителям математики.
Інтегрований урок з математики та біології. 6 клас.
Узагальнення знань з теми «Відношення та пропорція».
Доповідь, з власного досвіду роботи, як розвивати творчи здібності учнів під час уроків та у позакласній роботі.
Задачі професійного спрямування для спеціальності "Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів"
Ознайомити учнів із прийомами письмового додавання і віднімання багатоцифрових чисел;
закріплювати вміння розв’язувати задачі;
розвивати вміння розв’язувати рівняння із застосуванням письмових обчислень;
розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу;
виховувати інтерес до знань, акуратність у роботі, любов до Батьківщини, інтерес до вивчення математики та природознавства.
Урок " Додавання та віднімання звичайних дробів " з математики в 5 класі. На уроці закріплюється вміння учнів додавати та віднімати звичайні дроби з однаковими знаменниками. На уроці проводяться різноманітні конкурси "Іграшковий" , "Хто швидше", "Естафета"," Старт - фініш", "Шифрувальний". Підібрано цікаві різноманітні вправи.Проведено самостійну роботу, підсумок уроку.
Заняття з логіко-математичного розвитку (молодша група), метою заняття є вчити розрізняти рівність і нерівність груп предметів, розуміти і правильно вживати слова й вира¬зи скільки, стільки, порівну, більше на один, менше на один; вправляти в просторовому орієнтуванні: спереду — ззаду, зліва — справа; виховувати організованість.
Розробка інтегрованого уроку з математики та української літератури у 8 класі (про Т.Г.Шевченка – художника)