Користувацький вхід

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиРозв'язування прямокутних трикутників

0

Нестандартний урок з геометрії для учнів 8 класу. Використовуються на уроке інтерактивні та ігрові технології. Крім цього учням пропонується проектна робота.Віднімання трицифрових чисел способом округлення. Зміна різниці при зміні зменшуваного або від’ємника на кілька одиниць. Розв’язування задач.

0

Мета: ознайомити учнів з відніманням трицифрових чисел способом
округлення;
формувати вміння розв’язувати задачі;
вдосконалювати обчислювальні навички;
розвивати увагу, математичне мовлення, увагу;
виховувати інтерес до предмета, старанність, культуру оформлення
робіт під час письма.Ділення з остачею(ознайомлення). Порівняння числових значень виразів. Розв’язування задач

0

Мета: ознайомити учнів з випадками ділення з остачею;
вправляти у порівнянні значень виразів;
закріплювати вміння розв’язувати задачі на порівняння чисел;
розвивати увагу, мислення, кмітливість, самостійність, фантазію;
виховувати інтерес до математики та любов до казок, прагнення
допомагати слабшим.Урок математики у 6 класі з теми "Множення і ділення звичайних дробів"

0

Урок математики у 6 класі з теми «Множення і ділення звичайних дробів» проводиться у формі гри, в основу якої покладена ідея відомої гри «Ключі від форту Буайяр». Це урок узагальнення знань, умінь та навичок учнів з даної теми, який проводиться з метою підготовки їх до контрольної роботи.
Мета гри – здобути скарб. Скарб вважається здобутим, якщо команда відкрила слово-код. Для відкриття слова - коду необхідно здобути шість ключів, які видаються за правильне проходження кожного етапу гри.Конспект уроку з алгебри для 7 класу на тему "Лінійна функція, її графік та властивості"

0

Мета уроку:
 навчальна: ознайомити учнів із означенням лінійної функції та сформувати знання про графік та властивості лінійної функції; виробити первинні вміння будувати та читати графік лінійної функції.; вчити застосовувати теоретичні знання до розв’язування вправ;
 розвивальна: розвивати навички роботи з книгою, швидкості обчислення, розумову діяльність, логічне мислення;
 виховна: виховувати культуру математичної мови та запису, уважність, самостійність, уміння діяти в парах.Стаття "Сервіс learningapps.org на уроках математики"

0

В статті пояснюються принципи та методи використання сервісу learningapps.org на уроках математики.Математична гра. Звичайні дроби та дії з ними.

0

Дану математичну комп`ютерну гру можна використати на етапі актуалізації опорних знань в 6 класі при вивченні теми "Звичайні дроби та дії з ними". Вона тренує не тільки навички усного рахунку, а й координацію рухів.Педагогічна технологія "Щоденні 3"

0

В посібнику зібрані методичні рекомендації щодо педагогічної технології "Щоденні 3".
Методичний посібник допоможе вчителям початкових класів НУШ правильно організувати та впровадити педагогічну технологію "Щоденні 3" на уроках математики.Підбірка задач для кейс-методу. Натуральні числа.

0

Підбірка практичних задач, пов`язаних між собою, подані у вигляді звіту про космічну подорож. Задачі не однотипні і охоплюють всю тему "Натуральні числа та дії з ними". Оформлені у вигляді презентації, фрагменти якої можна використовувати при застосуванні кейс-методу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі