Обмежити пошук фільтруванням:
Урок застосування вмінь та навичок ділення звичайних дробів.Повторення правил множення та ділення звичайних дробів. Розв'язання вправ та задач на закріплення знань.
Презентація зацікавлює учнів 5-9 класів до вивчення математики, зокрема пізнавати різноманітний світ чисел. містить цікаві повідомлення. завдання, ребуси.
Метод мислення, який полягає в переході від загальних тверджень до часткових, називається дедукцією (саме слово "дедукція" означає висновок).
Однією з особливостей математики є дедуктивна побудова теорії, при якій усі твердження виводяться з кількох основних положень, які називаються аксіомами, та раніше доведених тверджень (теорем). Кожна теорема є загальним твердженням. Теореми ми доводимо саме для того, щоб потім використовувати іх для розв'язування різних конкретних задач, які є частковими випадками застосування загальних тверджень.
Матеріал, поданий в презентації, за допомогою аналогії з арифметичною прогресією, дозволяє більш різноманітно сформувати в учнів уявлення про геометричну прогресію, засвоєння учнями означення геометричної прогресіі. Вивести формулу n-го члена геометричної прогресії. Виробити вміння: розпізнавати геометричну прогресію серед числових послідовностей, відтворювати зміст вивчених понять, записувати формулу n-го члена геометричної прогресії, а також розв'язувати різні за змістом задачі на використання цієї формули.
Заочна подорож океаном Математики. закріплювати вміння додавати та віднімати круглі трицифрові числа без переходу через десяток; удосконалювати вміння розв'язувати приклади і задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій; зміцнювати вміння дітей вправлятись з геометричним матеріалом; розвивати критичне мислення; виховувати любов до математики.
Презентацію можна використовувати при поясненні нового матеріалу, згідно підручника О.Істера, 5 клас, НУШ на тему "Множення десяткових дробів"
За допомогою матеріалу уроку домогтися засвоєння учнями змісту: означення, що виражає залежність між співвідношеннями >,<,= і знаком різниці лівої та правої частин нерівності; поняття числової нерівності та уявлення про види числових нерівностей; поняття «довести нерівність» та алгоритму доведення нерівностей. Виробити вміння: відтворювати зміст вивчених понять і алгоритмів та застосовувати їх для розв'язування вправ на порівняння числових та буквених виразів і вправ на доведення нерівно¬стей у найпростіших випадках.
Дана презентація до уроку 4 по темі "Повторення за початкову школу" для 5 класу з математики , автор Істер ОС, тема уроку "Порівняння дробів"
ТЕМА: Закріплення вивчених випадків множення і ділення. Розв’язування задач.
МЕТА: Формувати обчислювальні навички поза табличного множення; удосконалювати вміння виконувати ділення в межах 1000 для випадків, які зводяться до табличних; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу та спостережливість; виховувати бажання допомагати один одному;
ОБЛАДНАННЯ: ілюстративний матеріал, таблиця скороченого запису задач.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
1. Організація класу.
-Діти, до нас на урок завітали гості, давайте привітаємо їх.
-Доброго ранку – мовим зазвичаєм.
-Доброго ранку – кожному зичим ми.