Користувацький вхід

Біологія + Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїКалендарно-тематичне планування з біології і екології у 10 класі (профільний рівень)

0

Календарно-тематичне планування з біології і екології у 10 класі (профільний рівень) розроблено на 2020/2021 навчальний рік з урахуванням необхідності повторення матеріалу 9 класу, який вивчався під час каратнтину з використанням технологій дистанційного навчанняВикористання елементів STEM-освіти на уроках біології

0

Під час виконання навчальних проектів вирішується низка виховних і розвивальних завдань. Використання засобів STEM-підходів дає можливість учням здійснювати проектну та дослідницьку діяльність, засвоювати науково-технічні знання, розвивати навички критичного мислення. Засоби STEM- навчання – це сукупність обладнання, ідей, явищ і способів дій, які забезпечують реалізацію дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності у навчанні . Така діяльність передбачає інтегровану та творчу співпрацю учнів, спрямовану на отримання самостійних результатів під керівництвом вчителя.Використання рухливих ігор з елементами корекції порушень опорно-рухового апарату

0

Методичні рекомендації вихователям та батькам дошкільнят щодо виховання у дітей свідомого відношення до корекційної роботи,засвоєння та
закріплення навичок правильної постави та укріплення зводів стопи.Методична розробка уроку біології в стилі коучингу на тему: «Мутаційна мінливість. Типи мутацій.»

0

Освітні цілі:
-з'ясувати особливості мутаційної мінливості;
- ознайомитися з класифікацією мутацій ;
- узагальнити значення мутацій для природи та людини ;
- сформувати в здобувачів освіти високу мотивацію для досягнення поставленої мети;
- допомогти розкрити потенціал здобувачів освіти, майбутні можливості та нові навички;
- реалізувати власний потенціалЖиття мікросвіту

0

Факультативний курс для учнів 6-го (7-го) класу закладів загальної середньої освіти (35 год)Методична розробка уроку на тему "Різноманітність грибів"

0

Знайомство з основними рисами, групами грибів та їхньої класифікацією.аналіз спільних та відмінних ознак різних груп грибів; формування вміння самостійно працювати; виховування зацікавленісті до вивчення предмету.Конспект заняття для дітей старшої групи з валеології

0

Конспект заняття для дітей старшої групи з валеології
Тема: що треба робити, щоб бути здоровим?
Мета: дати знання про необхідність миття тіла . скріпити знання дітей про режим дня, закріпити знання про обличчя, ніс, рот, вухо, зуби, очі; збагачувати словник; виховувати культурно-гігієнічні навички.
Матеріали: картинки, ігровий зайчик.
Хід заняття
- Діти, сьогодні ми будемо говорити про те, що треба робити, щоб бути здоровим, гарним. Щоб вирости великим і розумним.
- Діти, що ви робили вранці, коли прокинулися? (Умиваємся)Конспект уроку з біології "Органи та системи органів тваринних організмів"

0

Конспект уроку
Тема: Органи та системи органів тваринних організмів
Мета: розглянути загальний план будови і функцій органів та систем органів тварин; визначити значення систем органів у тваринному організмі; розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, висловлювати свою думку; розвивати логічне мислення, творчий потенціал; виховувати етично-ціннісне ставлення до природи, працелюбність, культуру спілкування.
Очікувані результати: учні називають органи тварин, системи органів тварин та їхні функції; описують будову тіла тварин.
Обладнання: зошит, підручник, кросворд,схемиКонспект уроку з біології "Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини."

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема: Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі