Користувацький вхід

Географія + Економіка

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїSTEM-ОСВІТА ПРИ ВИВЧЕННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ (ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ)

0

Стаття є дослідженням особливостей впровадження STEAM-технологій. Проаналізовано вплив використання елементів STEM-освіти на результативність навчання. Акцентовано увагу на STEM-проєкті як різновиді методів навчання. Визначено послідовність навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти. Розглянуто особливості проектної діяльності в умовах STEM-освіти.STEM-ОСВІТА ПРИ ВИВЧЕННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ (ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ)

0

Стаття є дослідженням особливостей впровадження STEAM-технологій. Проаналізовано вплив використання елементів STEM-освіти на результативність навчання. Акцентовано увагу на STEM-проєкті як різновиді методів навчання. Визначено послідовність навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти. Розглянуто особливості проектної діяльності в умовах STEM-освіти.Конспект уроку " Внутрішня будова Землі"

0

Розробка конспекту уроку з географії для 6 класу на тему: "Внутрішня будова Землі"Географія гастрономічного туризму світу і України.

1

Рівно 180 років тому, 5 липня 1841 р., 33-річний англієць Томас Кук створив перше в світі туристичне агентство. І людство отримало найпрекраснішу можливість — подорожувати!

З часом сотні туристів стрімко перетворювались на тисячі, мільйони, а туризм ставав надзвичайно прибутковим.

У 2019 р. найстарішу туристичну компанію світу — Thomas Cook Group — було оголошено банкрутом. Причина: пандемія та нові виклики туристичного бізнесу, до яких вона була не готова.Дослідження та освоєння материка. Практична робота 2. Визначення географічних координат крайніх точок та протяжності материка з півночі на південь та з заходу на схід.

0

запропонований матеріал містить завдання для учнів 7-х класів . Його можна використовувати на уроках географії під час вивчення курсу "Географія материків та океанів". Розробка містить різні завдання , які можна використовувати під час дистанційного навчанняНаселення та країни Північної Америки

0

Дана розробка буде допомогою вчителю, який працює в інклюзивному класі з дітьми з ООП.« Використання інтерактивних видів робіт та нетрадиційних уроків як засіб розвитку пізнавальної активності учнів на уроках географії »

0

1. Вступ. Актуальність теми.

2. Інтерактивні види навчання та нетрадиційні форми проведення уроків географії.

3. Розробки уроків.

4. Висновок.ЯДС Урок - дослідження." Гори - Карпати" 4 клас.

0

• продовжити формувати поняття “гори”;
• розкрити залежність природи гір від їхньої висоти;
• ознайомити учнів з характерними особливостями Карпатських гір, географічним положенням, кліматом, рослинним і тваринним світом, корисними копалинами, працею людей;
• виховувати любов до Батьківщини, бережне ставлення до природи;
• розвивати спостережливість, уяву, уявлення, пам’ять, мислення, творчість.Методичні рекомендації

0

Методичні рекомендації.
Загальногеографічна компетентність на уроках географії. Для викладачів професійної (професійно-технічної ) освіти

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі