Користувацький вхід

Географія + Економіка

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїПриродні зони світу

0

Розглянуто основні види рослин та тварин, що мешкають у відповідних природних зонах.Правила поведінки в природі

0

Матеріал містить багато цікавих фактів з охорони природи, які виховують у учнів любов до природи, бережливе відношення до неї.Економіка України у міжнародному поділі праці

1

Тести для перевірки знань з ТЕМИ "Економіка України у міжнародному поділі праці".12 тестів різного характеру для підсумкової роботи.Матеріали до практичної роботи №38 "Тема. Конструювання просторових моделей логістичного потоку «Вирощування кави → … → продаж кавових напоїв у кав’ярнях вашого обласного центру»"

0

Мета: продовжити формування навичок конструювання просторових моделей логістичних потоків на прикладі вирощування та споживання кави; розвивати логічне мислення, уміння використовувати картографічні й інші матеріали та джерела інформації.Розробка практичної роботи № 38 "Тема. Конструювання просторових моделей логістичного потоку «Вирощування кави → … → продаж кавових напоїв у кав’ярнях вашого обласного центру»

0

Мета: продовжити формування навичок конструювання просторових моделей логістичних потоків на прикладі вирощування та споживання кави; розвивати логічне мислення, уміння використовувати картографічні й інші матеріали та джерела інформації.Контрольна робота Тема "Природа та населення Київської області

0

Оцінення навчальних досягнень по темі 2Природа та населення Київської області"Бінарний урок з географії та інформатики на тему: «Населення Африки. Держави Африки. Позначення на контурній карті держави Африки та їх столиці, розв’язування задач засобами табличного процесора.»

0

Мета уроку:
• навчити учнів основних понять тем, читати та аналізувати географічні карти та активізовувати пізнавальну активність;
• розвивати вміння аналізувати та порівнювати, виділяти головне, установлювати причинно-наслідкові зв’язки та на практиці використовувати географічні дані і вміння створювати організаційні діаграми і формули в табличному процесорі Excel;
• виховувати всесторонньорозвиненого учня та формувати його екологічну культуру.
• сформувати предметні компетенції щодо технологій опрацювання даних у табличній формі.Країна Італія

0

В презентації можна знайти різного роду інформацію про цю чудову країні: георгафічні дані, особливості італійського темпераменту та характеру, ставлення до життя, відомі страви, видатних особистостей тощо. Презентація наповнена яскравими та соковитими ілюстраціями та музичним супроводом.Рекомендації до опорних конспектів під час вивчення курсу географії з розділу "ЗАГАЛЬНІ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНІ ЗАКОНОМІРНОСТІ СВІТУ"

0

Рекомендації до опорних конспектів під час вивчення курсу географії за підручником Географія (рівень стандарту) : підручн. для 11 кл. закл. заг. серед. освіти / В. Безуглий, Г. Лисичарова. – Київ : Генеза, 2019.-176 с.:
Матеріали спрямовані на полегшення роботи вчителя під час підготовки до занять з розділу ІІІ "ЗАГАЛЬНІ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНІ ЗАКОНОМІРНОСТІ СВІТУ" в умовах змішаного або дистанційного навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі