Обмежити пошук фільтруванням:
Заняття з народознавства , малювання та ознайомлення з природою на тему: «Мальви»
Мета: продовжувати формувати у дітей знання про символіку квітів в українській культурі ,вчити застосувати засвоєні раніш нетрадиційні техніки малювання (поролоновою губкрю), розвивартии пізнавальний інтерес дітей,сприяти умінню створювати оригінальні композиції самостійно;
виховувати почуття творчої особистості, естетичний , смак, любов до природи рідного краю, культурного надбання українського народу ,почуття взаємодопомоги, повагу до інших.
Тема заняття: “Великі й маленькі фігури”
Мета: розвивати сенсорне сприйняття (розмір, форма);вчити розрізняти та називати «великий» – «маленький»;навизати кольори; та геометричні фігури розвивати дрібну моторику, координацію рухів рук і зорову увагу.
Матеріали: великі та маленькі фігури;два кошики або коробки; картки із зображеннями великих і маленьких предметів.
Хід заняття:
1.Привітання
Привітання з дітьми, створення позитивного настрою
Доброго ранку,малята !
Погляньте , сьогодні до нас на заняття завітало сонечко
Своіми промінцями воно вітає вас та бажає вам гарного настрою!
Тема. " Колобок по лісі котився".
Мета. Удосконалювати вміння ходити на носках (як лисички), перевалюючись з ноги на ногу (як ведмедики). Вчити прокочувати м'яч по лаві та підлозі штовхаючи долоньками рук. Продовжувати вчити ходити та бігати за вихователем. Вправляти вміння орієнтуватися в просторі, тримати рівновагу та координацію. Розвивати силу, спритність, швидкість. Виховувати організованість, дбайливе ставлення до свого здоров’ я, дисципліну, увагу та уяву.
Матеріал: м’ячі на кожну дитину, іграшковий колобок, лава, підвішений м’ячик на витянуту руку дитини.
Хід заняття
Мета. Розширювати уявлення дітей про весну, її ознаки. Учити відповідати на запитання, підтримувати діалог. Закріплювати вміння впізнавати геометричні фігури (квадрат, трикутник, круг, прямокутник).Визначати величину предметів(великий, маленький).Закріпити кольори(червоний, синій,зелений, коричневий).Порівнювати предмети за довжиною(короткий, довгий).Лічити в межах 5,розвивати вміння нетрадиційного малювання-піпеткою.
У сучасному світі швидких технологічних змін, STEM-освіта (наука, технології, інженерія та математика) стає невід’ємною складовою освітнього процесу. Впровадження цієї інноваційної стратегії вже на етапі початкової школи є ключем до формування покоління, яке зможе не лише адаптуватися до викликів майбутнього, але й активно впливати на його формування. Як зазначив Білл Гейтс: «Технології лише інструмент. У плані залучення дітей і надання їм мотивації, найважливішим є вчитель».
Відкритий мікрофон – це інтерактивна подія, яка дозволяє педагогам ділитися своїм досвідом, ідеями та практиками. Це об’єднує професійну спільноту навколо актуальної проблеми – подолання освітніх втрат унаслідок воєнного стану, віддаленого навчання чи інших чинників.
Налагодження співпраці фахівців інклюзивно-ресурсного центру та працівників закладу дошкільної освіти в частині проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у відповідній територіальній громаді, засідань команд психолого-педагогічного супроводу та надання консультацій з питань організації інклюзивного навчання
Різнорівневі завдання для опанування здобувачами освіти профемії "Агент з постачання" РН2.
Сенсорно – пізнавальний розвиток.
Заняття-розвага для дітей раннього віку з використанням методики Марії Монтессорі «У пошуках сонечка»