Обмежити пошук фільтруванням:
Агатангел Кримський, український історик, славіст і сходознавець письменник та перекладач, один з фундаторів першої української Академії наук.
Підбірка деяких матеріалів та посилань
Я працюю у російськомовній школі, і предмет люблю, і досвід є, але зустрічаються іноді такі проблемні моменти, що хоч плач.ось , наприклад, не можу знайти вірші Агатангела Кримського "Святе кохання" та "Весняна розмова".Хочу запропонувати учителям -колегам, які працюють у російських класах створити групу, де ми б могли ділитися і радити у скрутних становищах, адже програми різняться і підручників для 7 класу немає досі (література)Чи може, така група є? тоді підкажіть адресу, будь- ласка
Паращич В. В.
Українська література. 9 клас. Плани-конспекти уроків для
шкіл з російською мовою навчання.— Х.: Вид-во «Ранок»,
2009.— 304 с.— (Майстер-клас).
Видання містить розробки уроків для 9 класу за програмою «Українська література» для 12-річної школи з російською мовою навчання. Система уроків відтворює розроблену й успішно апробовану автором систему розвитку читацьких здібностей школярів, їх літературно-творчих схильностей.
Призначено для вчителів української літератури шкіл з російською
мовою навчання.
Крівіч І. А., Сургай Л. І.
Українська мова. 7 клас: Плани-конспекти уроків. — Х.: Веста:
Видавництво «Ранок», 2008. — 208 с. — (Майстер-клас).
Посібник складено за новою програмою з української мови для загальноосвітніх шкіл (автор Бондаренко Н. В. та ін.; 2004 р.).
Те, що мова і ментальність інтимно пов'язані, загальновідомо. Для характеристики особливостей їх взаємозв'язку в українській мові проаналізуємо глибинний зміст українських слів шляхом порівняння його з глибинним змістом однозначних слів російської мови. Російська мова обрана нами для порівняння виключно з тієї причини, що це єдина мова, яку на Україні знає кожен, отже кожен може критично оцінити наш аналіз і перевірити вірогідність висновків.
Мета уроку: формувати навички і вміння застосовувати раніше набуті знання про цитату як спосіб передачі чужої мови; розвивати уважність, вдумливість, синтетико-аналітичне мислення; виховувати любов і повагу до краси слова, до безцінних природніх надбань.
Тип уроку: формування навичок і вмінь.