Користувацький вхід

викладання української мови та літератури в російськомовних класах

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Я працюю у російськомовній школі, і предмет люблю, і досвід є, але зустрічаються іноді такі проблемні моменти, що хоч плач.ось , наприклад, не можу знайти вірші Агатангела Кримського "Святе кохання" та "Весняна розмова".Хочу запропонувати учителям -колегам, які працюють у російських класах створити групу, де ми б могли ділитися і радити у скрутних становищах, адже програми різняться і підручників для 7 класу немає досі (література)Чи може, така група є? тоді підкажіть адресу, будь- ласка

Методичний портал | Агатангел Кримський

Витратив дві години, щоб зібрати матеріал спеціально для Вас, хоча не маю ніякого відношення до викладання української літератури.

Інститут сходознавства імені А.Ю.Кримського НАН України займається дослідженням спадщини А.Ю.Кримського з 1991 року.
Дуже дивно, що не знайшов ніяких результатів їхньої роботи, а сайт недоступний. Цікаво, в якому підземеллі вони ховають свої монографії?

Матеріали до уроків є тут:

Чупринін О. О.
Ч-92
12-річна школа. Сучасний урок української літератури в 7 класі. — Х.: Вид. група ­«Основа»: ПП «Тріада+», 2007. — 192 с. — (Б-ка журн. «Вивчаємо українську мову та літературу»; Вип. 8 (45)).
ISBN 978-966-333-620-6
Посібник містить конспекти уроків із нововведених тем шкільної програми української літератури для 7-х класів шкіл з російською мовою навчання, календарно-тематичне планування та методичний коментар. Перевагою посібника є наявність різноманітних за формою і змістом уроків, у тому числі, уроків текстового вивчення програмових творів, позакласного читання. Відповідає новій програмі з української літератури для 7 класу 12-річної школи. Для вчителів української мови та літератури, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів ВНЗ.
ББК 74.268.1

А. Кримський. Короткий біографічний нарис про
письменника. «Святе кохання» (Ідилія). Характеристика
образу ліричного героя с.95
А. Кримський «Весняна розмова». Значення любові до рідної
Вітчизни с.104

Скачати посібник можна тут:
http://e-kniga.in.ua/product/suchasnii-urok-ukrainskoi-literaturi-7-klas/

Шановні колеги!!! Я також працюю в російськомовній гімназії і стикалася з усіма проблемами, які ви описуєте. Спеціально для дітей створила блог "Лелека", де розміщувала матеріали для дітей, твори, відео, проекти тощо. Пропоную вам адресу сайту:
movaira47.blogspot.com/

дякую за небайдужість! До речі, у розробках уроків текстів немає.
Я знову про своє: підсумкові контрольні роботи розраховані на українські класи, а різниця у Програмах все ж є. На жаль .

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі