Користувацький вхід

Останні публікації

поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок «Послухайте цю ніжну пісню…» (Асоціативний аналіз поезії Поля Верлена)

0

Мета цього уроку: узагальнити вивчене про поезію Поля Верлена та його світоглядну позицію; показати своєрідність поезії П.Верлена, насиченість її символами; формувати навички асоціативного аналізу поетичних творів; сприяти вихованню інтересу до модерністської поезії та поетичний смак.Мультимедійна презентація до уроку "Поль Верлен. Художньо-смислове новаторство "поезії душі"

0

Мультимедійна презентація до уроку "Поль Верлен. Художньо-смислове новаторство "поезії душі" допоможе організувати та провести яскравий урок.Презентація "Середньовічна китайська лірика. Поезія Лі Бо"

0

Дана презентація може бути використна на уроках зарубіжної літератури у 8 класіЗагальна характеристика провідних шляхів розвитку поезії середини ХІХ ст.

0

Урок для 10 класу, рівень стандарту. Метою уроку є охарактеризувати провідні шляхи розвитку поезії середини ХІХ ст., розкрити її багатогранність і новаторські зрушення; охарактеризувати творчість її представників, розвивати навички зв’язного мовлення, виразного читання поетичних творів, ведення аргументованого діалогу, вміння висловлювати власні оцінки та судження з опорою на текст, виховувати любов до поезії, потребу у читанні поетичних творів, вміння висловлювати свою позиціюТематичне оцінювання в 11 кл.

0

Ці види тематичного оцінювання дають змогу вчителеві перевірити знання учнями текстів творів, періоди їх написання і зперевірити знання з теорії літератури

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі