Користувацький вхід

О.Блок

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позаурочний захід: "Літературний салон. Трагічна доля поетів срібнї доби"

0

Розробка позаурочного заходу: Літературний салон. Тема заходу: Трагічна доля поетів "срібної доби"
Світ поезії. . . Світ найпотаємніших куточків людської душі, радощі і біль, сумніви і страждання, злети і падіння, віра і розчарування, зрада і кохання - ці почуття ми зустрічаємо, поринувши у поетичне сузір'я " Срібного століття" російської поезії...Тематичне оцінювання в 11 кл.

0

Ці види тематичного оцінювання дають змогу вчителеві перевірити знання учнями текстів творів, періоди їх написання і зперевірити знання з теорії літературиХудожня своєрідність національних проявів модернізму в світовій літературі

0

Представлений матеріал розглядає аспекти компаративного аналізу творів модерністської літератури в рамках шкільної програми. Теорія подається у зв'язку з практичними порадами та елементами уроків.Позакласний захід "Я лучшей доли не искал"

0

Позакласний захід розкриває яскраві сторінки життя і діяльності геніїв -Д.І.Менделєєва і О.Блока. Висвітлені світлі почуття поета Олександра Блока та дочки Д.І.Менделєєва Любові.Використані факти із біографії Менделєєва і Блока, а також вірші із збірки "Стихи о Прекрасной Даме".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі