Користувацький вхід

Останні публікації

.

Обмежити пошук фільтруванням:ПСИХОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

0

Розглянути та проаналізувати поняття про психологічну культуру педагога; з'ясувати складові психологічної культури; налаштувати педагогів на нову інноваційну діяльність.Інструктивно-технологічна картка. Газові закони. Графічне зображення ізопроцесів.

0

Інструктивно-технологічна картка з теми: "Газові закони. Графічне зображення ізопроцесів", допоможе студентам систематизувати та узагальнити знання під час навчального заняття.Мультимедійне забезпечення занять за темою «Україна в світі» з предмета «Іноземна мова»

0

Метою пропонованої методрозробки є визначення шляхів використання методів і прийомів навчання іноземної мови студентів засобами мультимедіа, оскільки питання встановлення мотивації та зацікавленості до про¬цесу вивчення іноземної мови студентами ВНЗ є актуальним на сьогоднішній день. Тра¬диційне навчання спрощує здатність опанувати іноземну мову й перешкоджає розумінню структури та функції мови.Заняття для дітей середньої групи

0

Заняття з дослідницько – експериментальної діяльності для дітей середньої групи

Тема: «Пригоди хмаринки».
Мета:
продовжувати формувати уявлення у дітей про одну з найпоширеніших речовин у природі-воду,
поглибити знання дітей про властивості води в рідкому та твердому стані (прозора,без запаху та кольору, розливається,тече, набуває будь-якої форми, залежно від форми посуду)
пояснити для чого потрібна вода рослинам, тваринам, людині закріпити способи, використання води .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі