Користувацький вхід

Загальна електротехніка з основами автоматики

...

Обмежити пошук фільтруванням:Магнітне поле та його характеристики

0

Магнітне поле – це особливий вид матерії за допомогою якого здійснюється взаємодія між провідниками струму і постійними магнітами.
Магнітне поле характеризується силовою взаємодією лише з рухомими зарядами, при чому кінетична енергія заряджених тіл залишається при цьому постійною.
В природі існує досить великий клас речовин, розмішеня яких в магнітному полі призводить до суттєвої зміни останнього. Такі речовини називають магнетиками.Підсилювачі

0

Вихідні сигнали датчиків, елементів порівняння, як правило, слабкі і не можуть безпосередньо використовуватися для приведення в дію різних механізмів автоматики. тому в сучасних системах автоматики широко застосовують підсилювачі, що підсилюють потужність сигналу та можливого його перетворення у вид, зручніший для роботи системи.Втрати напруги в лініях електропередач

0

Значні резерви економії енергетичних ресурсів наявні в електромережах. В нашій країні втрати в електричних мережах сягають 12-14 %, а за іншими статистичними даними до 18 %. Перш за все, це обумовлено відсутністю систем обліку, що дозволяє використовувати її майже без обмежень, застарілим обладнанням електромереж, крадіжками обладнання.
Проте існують і значні технологічні втрати, і не слід забувати, що на початку 1990-х років втрати у вітчизняних електромережах були на рівні 6-8 %, такі ж втрати і в електричних мережах розвинутих країн.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі