Користувацький вхід

Загальна електротехніка з основами автоматики

...

Обмежити пошук фільтруванням:Класифікація електровимірювальних приладів

0

Будь-яке вимірювання пов'язане з визначенням числових значень фізичних величин, за допомогою яких розкриваються закономірності досліджуваних явищ. Для цього застосовуються засоби вимірювання.
Засіб вимірювання - це технічний засіб, що використовується при вимірюваннях і має нормовані метрологічні властивості. Від засобів вимірювання безпосередньо залежить правильне визначення значення вимірюваної величини. До засобів вимірювання відносяться : міри, вимірювальні прилади, вимірювальні перетворювачі, вимірювальні установки і системи.Резонанс - друг і ворог

0

Кожне тіло характеризується власною частотою вільних незатухаючих коливань. Якщо на коливальну систему подіяти зовнішньою періодичною силою, частота коливання якої майже дорівнює частоті вільних коливань тіла, то різко зростає амплітуда коливань системи. Дане явище у фізиці називають резонансом.
Явище резонансу було вперше описано Галілео Галілеєм у 1638 році: "можна привести в рух важкий нерухомий маятник, просто дмухаючи на нього, і повторюючи ці видихи з тією частотою, яка притаманна рухові самого маятника".Магнітне поле та його характеристики

0

Магнітне поле – це особливий вид матерії за допомогою якого здійснюється взаємодія між провідниками струму і постійними магнітами.
Магнітне поле характеризується силовою взаємодією лише з рухомими зарядами, при чому кінетична енергія заряджених тіл залишається при цьому постійною.
В природі існує досить великий клас речовин, розмішеня яких в магнітному полі призводить до суттєвої зміни останнього. Такі речовини називають магнетиками.Підсилювачі

0

Вихідні сигнали датчиків, елементів порівняння, як правило, слабкі і не можуть безпосередньо використовуватися для приведення в дію різних механізмів автоматики. тому в сучасних системах автоматики широко застосовують підсилювачі, що підсилюють потужність сигналу та можливого його перетворення у вид, зручніший для роботи системи.Втрати напруги в лініях електропередач

0

Значні резерви економії енергетичних ресурсів наявні в електромережах. В нашій країні втрати в електричних мережах сягають 12-14 %, а за іншими статистичними даними до 18 %. Перш за все, це обумовлено відсутністю систем обліку, що дозволяє використовувати її майже без обмежень, застарілим обладнанням електромереж, крадіжками обладнання.
Проте існують і значні технологічні втрати, і не слід забувати, що на початку 1990-х років втрати у вітчизняних електромережах були на рівні 6-8 %, такі ж втрати і в електричних мережах розвинутих країн.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі