Користувацький вхід

Лабораторна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Комп’ютерні технології

0

У методичному посібнику до виконання ЛПР з предмету «Комп’ютерні технології» зібрані теоретичні матеріали, які потрібні для виконання лабораторно-практичних робіт та завдання. Методичний посібник дає можливість самостійно вивчити або повторити теоретичний матеріал, розширити знання з теми. ЛПР є ланкою між теоретичною роботою на уроках та виробничим навчанням. В процесі виконання лабораторно-практичних робіт учні поглиблюють знання та набувають уміння і навички, тому що поняття, що мають загальний характер, набувають прикладного значення.Тетрадь для лабораторных работ по физике 7 класс

Перед вами обобщение нашего опыта проведения лабораторных работ по физике. Мы думаем, что каждый учитель физики сталкивается с пробле­мой, как обеспечить наглядность, доступность, достоверность изучаемого материала в условиях ограниченных материальных ресурсов. В этом году вам предстоит столкнуться с решением еще одной достаточно сложной за­дачи: как сформировать практические умения и исследовательские навыки учащихся всего за один час в неделю (35 часов в год).Зошит для практичних та лабораторних робіт з хімії, 10 клас, академічний рівень.

1

tytulka.jpg

Свентозельська Т.П. Корнієнко А.Е.
Зошит для практичних та лабораторних робіт з хімії,
10 клас, академічний рівень. — 36 с. - 2012Измерение плотности твёрдых тел и жидкостей. Лабораторная работа

0

ЛАБОРАТОРНАЯ РАБОТА
"Измерение плотности твёрдых тел и жидкостей" (7 класс)Поділ клітин. Вивчення мінливості в рослин. Лабораторні роботи

1

зразок лаб. роботи в електронному вигляді з зошиту для лаб. та практ. робіт(з біології) для учнів І курсу ПТНЗ .Лабораторна робота 8 клас (поглиблене вивчення) "Будова ротових апаратів та кінцівок комах""

0

Даний матеріал буде у нагоді вчителям, які викладають у 8 класі біологію з поглибленим вивченням

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі