Користувацький вхід

кулінарія

Обмежити пошук фільтруванням:«Прянощі, приправи: класифікація, характеристика, використання»

0

Тема уроку:«Прянощі, приправи: класифікація, характеристика, використання».
Мета уроку:
- Навчальна – сформувати в учнів знання про приправи та прянощі, їх класифікацію, самостійно відшукувати та аналізувати інформацію про них;
- Виховна – сприяти розширенню кругозору, виховувати естетичний смак та почуття поваги до обраної професії, конкурентоспроможного фахівця на сучасному ринку праці:
- Розвиваюча – активізувати творчий пошук, потенціал учнів; вміння аналізувати інформацію; розвивати творче ставлення до обраної професії.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.Методична розробка уроку теоретичного навчання з теми «Технологія приготування страв з яєць»

0

Методична розробка уроку теоретичного навчання з теми "Технологія приготування страв з яєць". Навчальний предмет "Технологія приготування їжі з основами товарознавства". Професія: "Кухар". Урок формування нових знань проходить у вигляді діалогічного проблемного викладання з використанням випереджувальної пошукової роботи та інноваційних технологій.Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмета «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства»

3

Технологія приготування дріжджового безопарного тіста та виробів з нього.
Технологія приготування виробів з бездріжджових видів тіста.
Технологія приготування тістечок і тортів.Презентація «Приготування молочних супів»

0

Ця методична розробка є однією з форм занять при організації навчання за додатковими професійними програмами для учнів ПТНЗ, а також при організації профорієнтаційної діяльності в освітньому комплексі. Зміст презентації спрямовано на демонстрацію приготування молочних супів. Цілі: формувати уявлення учнів про професійної діяльності в галузі індустрії харчування;
- надати можливість проявити індивідуальні творчі здібності і таланти учнів ПТНЗ ,в тому числі, набути первинні практичні вміння в області приготування молочних супів;«Спільні риси в кулінарних традиціях англомовних країн»

4

Творчий проект учнів «Спільні риси в кулінарних традиціях англомовних країн» (презентація, додатковий матеріал). Матеріал може бути використаний на уроках під час вивчення теми або як підсумковий урок теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі