Користувацький вхід

Науково-дослідна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Організація навчально-дослідницької діяльності учнів при вивченні фізики

0

Головна мета вивчення природничих наук в середній школі полягає у розвитку інноваційної особистості учнів, відповідного стилю мислення, екологічної культури, розвитку в них експериментальних умінь і дослідницьких навичок, творчих здібностей і схильності до креативного мислення. Відповідно до цього зміст природничої освіти спрямовано на опанування учнями наукових фактів і фундаментальних ідей, усвідомлення ними суті понять і законів, принципів і теорій, які дають змогу пояснити перебіг природних явищ і процесів, з’ясувати їх закономірності,характеризувати сучасну природничу картину світу.Науково-дослідницька робота „ЛЕКСИКО-СЕМАНТИЧНА ГРУПА ПРИКМЕТНИКІВ ЗІ ЗНАЧЕННЯМ „ВЕЛИКИЙ” В НІМЕЦЬКІЙ ТА УКРАЇНСЬКІЙ МОВАХ”

0
АНОТАЦІЯ

Метою дослідження є опис, класифікація, а також зіставний аналіз лексико-семантичної групи (ЛСГ) прикметників зі значенням 'великий' у німецькій та українській мовах.
Об’єктом дослідження слугувала ЛСГ 'великий' у німецькій та українській мовах, тобто прикметники типу groß ‘великий’, enorm ‘величезний’, укр. великий, велетенський.
Сьогодні проблема параметричних прикметників є недостатньо вивченою, особливо прикметники ЛСГ зі значенням 'великий' у зіставному аспекті.Психологічна безпека освітнього середовища

0

Психологічна безпека освітнього середовища

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі