Користувацький вхід

Останні публікації

Видавництво «Шкільний світ»

Обмежити пошук фільтруванням:Редакційна передплата зі знижкою

0

Ви не встигли передплатити улюблене видання «Шкільного світу»? Тоді пропонуємо Вам ознайомитись з цією пропозицією.

До 5 лютого 2013 року включно Ви маєте можливість оформити передплату на 10 місяців (з березня по грудень 2013 р.) на будь-які газети/журнали та газетні комплекти зі знижкою від вартості передплати за «Каталогом видань України на 2013 рік».ЛОВИ ЗНИЖКУ від Шкільного світу

0

Лише до 15 січня 2013 року включно Ви маєте можливість оформити передплату на 11 місяців (з лютого по грудень 2013 р.) на будь-які газети/журнали та газетні комплекти зі знижкою від вартості передплати за «Каталогом видань України на 2013 рік».

Увага! Обов’язковою умовою акції є оформлення передплати для фізичних осіб за електронною адресою http://akcia.osvitaua.comФахові видання на 11 місяців зі знижкою %

0

Ви не встигли передплатити улюблене видання «Шкільного світу» на наступний рік? Тоді пропонуємо Вам ознайомитись з цією пропозицією.СВЯТКОВИЙ Дайджест «Усе для школи»

0


Теплий Різдвяний ярмарок

На ярмарку можна буде кутатися в пледи, слухати новорічні казки і вірші в прочитанні пітерської акторки Аліси Гребенщикової, пити глінтвейн, гарячий чай з домашнім варенням і тріскати ароматні булочки, запасатися самими душевними подарунками, які прямо на ярмарку можна зробити своїми руками, придбати що-небудь неймовірно красиве і затишне для дому, для себе, для дитини і для собаки, прикрашати імбирне печиво ялинку, мріяти і просто їсти ложками дзвінке морозне повітря!Передплата 2013 на педагогічну періодику від видавництва «Шкільний cвіт»

1

Передплата на педагогічну періодику від видавництва «Шкільний cвіт» на 2013 рікКонкурс «Кращий позакласний захід» від видавництва «Шкільний світ»

Шановні колеги! Сьогодні у кожного з Вас є шанс стати співавтором збірника «Позакласні заходи з біології», який вийде 2013 р. Для цього потрібно:

1) Розробити власний сценарій будь-якого (інтелектуального, розважального, навчального тощо) позакласного заходу з біології.

2) Набрати його 14-м шрифтом у Wordчерез інтервал 1,5.

3) Якщо у статті є слайди, малюнки, фото, таблиці, схеми тощо, обов’язково зробити на них посилання у тексті.

4) Усі запропоновані у Word слайди, малюнки і фото необхідно створити також у форматі tiff(TIFF) або jpg(JPG).Запрошуємо на тренінг "Розвиток початкового вміння швидко й ефективно сприймати та відтворювати інформацію. Основи риторики та швидкого читання"

7 квітня 2012 р., м. Київ практичний тренинг за авторською методикою «Української школи ейдетики Євгена Антощука»

(«Свідоцтво» про реєстрацію авторського права № 8301 від 10.09.2003 р.)

Програма корисна викладачам та акцентує увагу слухачів на дискусійних, найбільш гострих питаннях, пов’язаних із застосуванням інноваційних і традиційних методів, прийомів і форм навчання. Вона сприяє підвищенню мотивації слухача до творчого пошуку, фахового зростання, акцентує увагу на новітніх формах відношення до своїх можливостей.День учителя літератури у м. Києві

Детальна інформація про програму, майстер-класи та виставку-продаж фахової літератури

ЦЕ — УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ професійного спілкування зустрічі із однодумцями обміну досвідом навчання та розвитку отримання нових вражень

ВХІД ВІЛЬНИЙ.Кадровий менеджмент, або Як бути лідером?

17 березня 2012 р., м. Київ запрошуємо педагогічних працівників і керівників загальноосвітніх навчальних закладів відвідати навчання, що дасть змогу підвищити компетентність у галузі кадрового менеджменту та мотивації персоналу, а також відкриє нові можливості для кар’єрного та особистісного росту.

Тренер: Людмила ГАЛІЦИНА — головний редактор газети «Управління освітою», відмінник освіти України, лауреат літературної премії імені Г. Чупринки, випускник програми Американської Ради Open World, магістр з менеджменту освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі