Користувацький вхід

Останні публікації

Географія + Природознавство + Економіка + Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїСпостерігаємо за домашніми улюбленцями

0

Конспект уроку "Я досліджую світ"створений за програмою Савченко О. Я. в умовах дистанційного навчання для учнів 1 класу НУШ. До конспекту додаються посилання для самоперевірки та самоосвіти з різних інтернет - ресурсів та додатки для доповнення та удосконалення конспекту уроку.План-конспект уроку з інтегрованого курсу "Я досліджую світ"

0

План –конспект уроку з мультимедійною підтримкою включає в себе ранкову
зустріч, використання цеглинок Лего, презентацію про матеріали, які людина використовує в житті, роботу в групах, інтерактивні вправи, ігри, фізкультхвилинку та рухливі вправи. На уроці діти проводять досліди, під час яких знайомляться з властивостями штучних матеріалів.
На етапі закріплення діти виконують творчу роботу: аплікацію будинку з використанням природних і штучних матеріалів.
Виховний аспект уроку: бесіда про ощадливе використання природних багатств, про важливість не засмічувати природу.Урок природознавства

0

Тема. Вода. Значення води в природіОрганізація експериментально-дослідницької діяльності дошкільників влітку

0

На сьогоднішній день модернізація освіти потребує перегляду технологій навчання дітей дошкільного віку, орієнтуючи педагогів на використання у своїй діяльності більш ефективних форм і методів, що дозволяють будувати педагогічний процес на основі розвивального навчання. Однією з таких технологій є дитяче експериментування, яке дає можливість формувати в дітей реальні уявлення про різноманітні сторони досліджуваного об’єкта, про його взаємини з іншими об’єктами і з середовищем існування.Конспект інтегрованого заняття «Знайомство з равликами»

0

Знайомство дітей дошкільного віку з равликами-ахатинами, їх способом життя, харчування, пересування. Розвиток пізнавальних процесів, бажання засвоювати новий цікавий матеріал. Виховання інтересу до природи.

Для дітей середнього дошкільного віку.Презентація з природознавства "Повітря - суміш газів. Властивості повітря. Значення повітря."

0

Презентація з природознавства на тему "Повітря - суміш газів. Властивості повітря. Значення повітря."Конспект уроку з природознавства "Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі"

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема : Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі.
Мета : дослідити, яку форму має Земля, з’ясувати особливості внутрішньої будови Землі та літосфери; розвивати уміння працювати з картами атласу та схемами підручника; виховувати пізнавальний інтерес та бережливе ставлення до оточуючого середовища.
Тип уроку : вивчення нового матеріалу.
Структура уроку :
І. Організаційний момент
II. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності
IIІ. Актуалізація знань
IV. Вивчення нового матеріалу.
VІ. Підсумок уроку
VІІ. Домашнє завдання
Хід уроку :Заняття по дослідницькій діяльності

0

Розширення і закріплення знань про воду дітьми дошкільного віку за допомогою дослідівФормування та розвиток екологічно-свідомої особистості гімназистів.

0

Формування екологічної культури учнів. співпраця з батьками. Заходи на уроках та в позакласний час.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі