Обмежити пошук фільтруванням:
Тема. Добовий і річний рух Землі.
Мета. Поглибити в учнів уявлення про рухи Землі в космосі та про наслідки цих рухів: зміну дня і ночі та зміну пір року; розвивати спостережливість, мислення, уміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки й робити висновки; виховувати допитливість, прагнення пізнавати навколишній світ.
Презентація продемонструє різновиди роботи на уроці природознавства під час вивчення теми "Різноманітність тварин у природі"
Презентація проектної роботи на тему "Земля - наш спільний дім" допоможе яскраво продемонструвати виконану роботу учнями третього класу із даного завдання.
Зформувати в учнів поняття „гірська порода”, „корисні копалини”; ознайомити з найвідомішими гірськими породами, з їх різноманітністю в природі; розвивати навички дослідницької роботи, логічне мислення, спостережливість; виховувати пізнавальний інтерес.
Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект підсумкового заняття "Конкурс інтелектуалів".
Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття гуртка "Хмари".
Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Тверді матеріали".
Поглибити знання студентів про різноманітність комах, їх роль у природі, житті та діяльності людини, про необхідність їх охорони; розвивати вміння студентів працювати з науково-популярною літературою.