Користувацький вхід

Географія + Природознавство + Економіка + Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїКонспект уроку з природознавства в 4 класі Добовий і річний рух Землі.

0

Тема. Добовий і річний рух Землі.
Мета. Поглибити в учнів уявлення про рухи Землі в космосі та про наслідки цих рухів: зміну дня і ночі та зміну пір року; розвивати спостережливість, мислення, уміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки й робити висновки; виховувати допитливість, прагнення пізнавати навколишній світ.Презентація вивчення теми " Різноманітність тварин у природі"

1

Презентація продемонструє різновиди роботи на уроці природознавства під час вивчення теми "Різноманітність тварин у природі"Презентація проектної роботи "Земля - наш спільний дім"

1

Презентація проектної роботи на тему "Земля - наш спільний дім" допоможе яскраво продемонструвати виконану роботу учнями третього класу із даного завдання.Урок з природознавства/інтегрований курс «Я досліджую світ» у 3-А класі: «Поняття про гірські породи, які використовує людина, їхню різноманітність. Види корисних копалин. Способи їх видобування. Практична робота: ознайомлення з колекцією корисних копа

0

Зформувати в учнів поняття „гірська порода”, „корисні копалини”; ознайомити з найвідомішими гірськими породами, з їх різноманітністю в природі; розвивати навички дослідницької роботи, логічне мислення, спостережливість; виховувати пізнавальний інтерес.Підсумкове заняття гуртка "Конкурс інтелектуалів" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект підсумкового заняття "Конкурс інтелектуалів".Заняття гуртка "Хмари" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття гуртка "Хмари".Заняття гуртка "Тверді матеріали" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Тверді матеріали".Конспект заняття з екологічного виховання для дітей середньої групи

0
Конспект заняття з екологічного виховання для дітей середньої групи.
Мета: створити уявні ігрові ситуації, які сприяють кращому засвоєнню екологічних знань, виховання морально - етичних почуттів, закріпити знання про те, що життя людини тісно пов'язане з природою, закріпити знання дітей про значення води в житті людини.
Розвивати логічне мислення, вчити міркувати на запропоновану тему.
Виховувати любов до природи.


Вікторина "Різноманітність комах"

0

Поглибити знання студентів про різноманітність комах, їх роль у природі, житті та діяльності людини, про необхідність їх охорони; розвивати вміння студентів працювати з науково-популярною літературою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі