Користувацький вхід

Позакласні заходи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тарас Шевченко

0

КОБЗАРЕВА ПІСНЯ (Літературно – музична композиція) МЕТА : Поглибити знання учнів про життєвий шлях Кобзаря. Розкрити роль і місце творчості Т.Шевченка длявого історичної доби і для всієї майбутньої історії України. Прищеплювати захоплення творчістю поета. Виховувати учнів свідомими громадянами й істинними
патріотами.Літературно-музична композиція "Живий у пам'яті філософ"

0

Дана літературно-музична композиція розрахована на учнів 7-11 класів. Вона розкриває життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди,зокрема Каврайський період творчості.Відкритий позакласний захід "English Tea Drinking Traditions"

0

У роботі подається матеріал про історію винекнення традиції вживання чаю в Англії, розповідається про чайний етикет.Позакласний захід з англійської мови «У світі поезії» для старшокласників

0

Мета. Поглибити знання учнів про життя та творчість В. Шекспіра та Р. Бернса. Розвивати навики аудіювання, читання та усного мовлення; розвивати увагу та пам'ять. Виховувати любов до поезії, до навчання та читання книг ; розвивати творчість учнів, сприяти їх самоорганізації, самодисципліні та самореалізації .Математична вистава «Сон у весняну ніч»

1

Мета заходу: залучити у підготовці до ЗНО учнів 5-11 класів, показати послідовність підготовки до ЗНО, ліквідувати «пробіли» у знаннях та показати шляхи їх вирішення.
У роботі представлено сценарій заходу та презентації для його проведення.Show_Miss Miaow

0

Позакласний захід з англійської мови,
проведений Нездропою Лесею Павлівною,
учителем Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Каховського району Херсонської області

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі