Користувацький вхід

Останні публікації

Григорій Сковорода

Обмежити пошук фільтруванням:Григорій Сковорода, як гасло часу

0

Проєкт "Григорій Сковорода, як гасло часу" сворено до 300-річчя від дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, містика Григорія Савича Сковороди. Презентація адаптована під сучасного здобувача освіти для цікавого перегляду та зручного засвоєння.Сценарій Літературно- музична композиція Григорій Сковорода- поет, філософ, педагог, славетний українець

0

Літературно- музична композиція
Григорій Сковорода- поет, філософ, педагог, славетний українецьМайстер-клас за Сковородинським світоглядно-педагогічним принципом «Пізнай себе»

0

довести на прикладі життєвого і творчого шляху Г.Сковороди ідею неповторності й унікальності кожної особистості; розвивати здібності аналізувати себе та свої вчинки; виховувати любов до себе та оточуючих, почуття справедливості та гуманності, естетичні смаки та уподобанняУроки мудрості Григорія Сковороди (методична розробка позакласного заходу з української літератури)

0

Методична розробка позакласного заходу з української літератури
«Уроки мудрості Григорія Сковороди»

Мета : ознайомити школярів із життєвим і творчим шляхом Г. Сковороди - філософа,Наукова учнівська конференція "Літературні премії України в XXI столітті"

0

ЗМІСТ
1. Програма наукової учнівської конференції.
2. Національна премія України імені Тараса Шевченка.
3. Державні премії України.
4. Всеукраїнські літературні премії.
5. Міжнародні літературні премії.Сковорода - 300

0

Стаття про одного з найбільших і найзагадковіших християнських філософів світу Григорія Сковороду.Матеріал можна використати на уроках, педагогічних читаннях, виховних заходах.«Роби те, до чого народжений, або байки Г.С. Сковороди на сучасний лад»

0

Інсценізація байки Г.С. Сковороди у доступній і зрозумілій формі для виховання в учнів любові до української літератури, зацікавленості творчістю видатного митця Г.С. Сковороди;Григорій Сковорода. «Бджола та Шершень»

0

Урок вивчення нового матеріалу. Ознайомлення зі збіркою
Г.С. Сковороди «Байки харківські»; розбір проблематики й філософської мудрісті байки; аналіз та коментування зміст творуВикористання акмеологічних технологій на уроках української літератури

0

Реалізація акмеологічного підходу в навчанні допомагає практично розв’язати проблему особистісного й професійного успіху, знайти майбутньому випускнику своє місце в житті, реалізувати особисті здібності й задатки.Виховна година "Григорій Сковорода як гасло часу"

0

Великий філософ, письменник, просвітитель всьго українського народу - Г. Сковорода обрав шлях втечі від світу зла й досягнення свободи духу. У спокусливі сіті заради великого багатства і панства, заради "лакомства нещасного" Сковорода так і не дався. Тому ця легендарна історична постать заслуговує на увагу, приклад для наслідування для підростаючого покоління. Дана виховна година орієнтує учнів на життєві цінності, пізнання себе, свого місця в світі. Лінія ціннісного ставлення до суспільства, держави, свого народу, себе проходить через всю виховну годину.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі