Користувацький вхід

Григорій Сковорода

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сковорода Григорій

0

Про видатного українського філософа, педагога, який є частиної світової культури.Урок української літератури на тему "Пошуки людського щастя у творах Г.Сковороди"

0


Урок української літератури у 9 класі


Тема:Пошуки людського щастя у творах Г.С.Сковороди.
Мета: - акцентувати увагу учнів на філософських думках Сковороди, які є особливо актуальними в наш час, вивести формулу щастя, сприяти усвідомленню учнями своєї ролі в суспільстві;
- розвивати в учнів чуття слова, спостережливість, творче мислення, розвивати уміння виразного читання ліричних творів;Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання і «сродний труд»

0

Тема: Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання і «сродний труд»
Мета: розкрити багатогранність видатної постаті Г. Сковороди – філософа, просвітителя, поета; розвивати вміння сприймати, осмислювати, аналізувати й відображати інформацію, отриману з різних джерел; виховувати співчуття, співпереживання, здатність до емпатії, мотивувати до самостійного вибору життєвого шляху, спираючись на досвід предків та власні здібностіУрок української літератури у 9 класі

1

Урок з використанням інтерактивних методів навчання з української літератури в 9 класі.Живий у пам'яті філософ

0

Літературно-музична композиція розрахована на учнів 7-11 класів. Містить матеріали про життєвий і творчий шлях видатного філософа, просвітителя, музиканта і педагога Г.С.Сковороду.Розкриває і Каврайський період творчості митця.Використання українознавства та енопедагогіки у національному вихованні дошкільників

0

Стаття присвячена розгляду національного виховання дошкільників, розкрито особливості використання українознавства та етнопедагогіки у роботі з дітьмиЛітературно-музична композиція "Живий у пам'яті філософ"

0

Дана літературно-музична композиція розрахована на учнів 7-11 класів. Вона розкриває життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди,зокрема Каврайський період творчості.Подорожуємо сковородинівськими місцями Харківщини

0

Пропоную в якості додаткового ілюстративного матеріалу до уроку української літератури в 9 класі комп'ютерну презентацію про місця Харківщини, пов'язані з іменем Григорія СковородиКомбінований урок "Григорій Сковорода- байкар"

2

Представлено розробку уроку, присвячену байкарській спадщині Григорія Савича Сковороди. У ній приділяється увага різним видам робіт: роботі в групах, тестовій, зі словниками, аналізу байок. Створено й використано презентацію "Григорій Сковорода - байкар".«Біблійна основа творчості Г.Сковороди та його вчення про самопізнання і «сродний труд». «Бджола та Шершень»»

2

Конспект уроку з української літератури для 9 класу «Біблійна основа творчості Г.Сковороди та його вчення про самопізнання і «сродний труд». «Бджола та Шершень»»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі