Користувацький вхід

Григорій Сковорода

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Роби те, до чого народжений, або байки Г.С. Сковороди на сучасний лад»

0

Інсценізація байки Г.С. Сковороди у доступній і зрозумілій формі для виховання в учнів любові до української літератури, зацікавленості творчістю видатного митця Г.С. Сковороди;Григорій Сковорода. «Бджола та Шершень»

0

Урок вивчення нового матеріалу. Ознайомлення зі збіркою
Г.С. Сковороди «Байки харківські»; розбір проблематики й філософської мудрісті байки; аналіз та коментування зміст творуВикористання акмеологічних технологій на уроках української літератури

0

Реалізація акмеологічного підходу в навчанні допомагає практично розв’язати проблему особистісного й професійного успіху, знайти майбутньому випускнику своє місце в житті, реалізувати особисті здібності й задатки.Виховна година "Григорій Сковорода як гасло часу"

0

Великий філософ, письменник, просвітитель всьго українського народу - Г. Сковорода обрав шлях втечі від світу зла й досягнення свободи духу. У спокусливі сіті заради великого багатства і панства, заради "лакомства нещасного" Сковорода так і не дався. Тому ця легендарна історична постать заслуговує на увагу, приклад для наслідування для підростаючого покоління. Дана виховна година орієнтує учнів на життєві цінності, пізнання себе, свого місця в світі. Лінія ціннісного ставлення до суспільства, держави, свого народу, себе проходить через всю виховну годину.Бінарний урок з хімії та фізики «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції, що їх супроводжують» (в рамках Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе»)

1

- Повторити й поглибити знання про явища (з природознавства)
- Навчитися розрізняти фізичні, хімічні та інші явища
- Пояснити поняття “ хімічна реакція ” з’ясувати ознаки хімічної, умови їх протікання
- Продовжити розвивати уміння спостерігати, міркувати, говорити “хімічною” та “фізичною” мовою
- виховання природничої картини світу та пізнавального інтересу до предметів, комунікативних навичокІнноваційні методи та прийоми під час вивчення творчості Сковороди (стаття)

0

На допомогу учителю української літератури при підготовці уроків вивчення творчості Григорія Сковороди в 9 класі.Модуль спецкурсу "Соціокультурні зв`язки України та Європи в період козацької доби"

0

Для розгляду пропонується методична розробка у вигляді модуля спецкурсу під назвою «Соціокультурні зв`язки України та Європи в період козацької доби», включеного до мультимедійного збірника матеріалів, створеного на основі випускних робіт учасників Міжнародного проекту «Українські лідери Європейської освіти», який є одним з механізмів підготовки фахівців з Європейської освіти в межах відповідної державної програми. Науковий керівник Романенко М.І. , ректор ДОІППО, доктор філософських наук, професор. Упорядник : Карпань І.С., зав.лабораторією освіти для сталого розвитку ДОІППОСковорода Григорій

0

Про видатного українського філософа, педагога, який є частиної світової культури.Урок української літератури на тему "Пошуки людського щастя у творах Г.Сковороди"

0


Урок української літератури у 9 класі


Тема:Пошуки людського щастя у творах Г.С.Сковороди.
Мета: - акцентувати увагу учнів на філософських думках Сковороди, які є особливо актуальними в наш час, вивести формулу щастя, сприяти усвідомленню учнями своєї ролі в суспільстві;
- розвивати в учнів чуття слова, спостережливість, творче мислення, розвивати уміння виразного читання ліричних творів;Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання і «сродний труд»

0

Тема: Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання і «сродний труд»
Мета: розкрити багатогранність видатної постаті Г. Сковороди – філософа, просвітителя, поета; розвивати вміння сприймати, осмислювати, аналізувати й відображати інформацію, отриману з різних джерел; виховувати співчуття, співпереживання, здатність до емпатії, мотивувати до самостійного вибору життєвого шляху, спираючись на досвід предків та власні здібності

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі