Користувацький вхід

Брати Грімм

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Ознайомлення з життям і творчістю Якоба і Вільгельма Грімм. Брати Грімм «Зачарована красуня»

0

Літературне читання
Тема Ознайомлення з життям і творчістю Якоба і Вільгельма Грімм. Брати Грімм «Зачарована красуня»
Мета Ознайомити учнів з життям і творчістю Якоба і Вільгельма Грімм; вчити стежити за логікою описуваних подій, орієнтуватися у структурі тексту; розвивати читацькі навички, вміння оцінювати вчинки персонажів, визначати мотиви їхньої поведінки, розрізняти позитивні і негативні риси характеру; виховувати чуйність, доброзичливість, любов до книги, до казки.
Тип уроку Комбінований



Урок-тренінг з основ здоров’я «Характер людини. Практична робота. Визначення позитивних і негативних рис характеру казкових героїв»

0

Розробка уроку з основ здоров’я для 3 класу за Державним стандартом 2011 року (Розробила учитель початкових класів Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крохмальна Валентина Михайлівна)



Die zauberhafte Welt der Märchen von Brüdern Grimm

1

Метою проведення позакласного заходу, приуроченого до дня народження братів Грімм, є розширення знань учнів про життя і творчість відомих німецьких фольклористів, розвиток емоційної сфери учнів, розкриття їхніх творчих здібностей, розвиток вміння працювати колективно, вдосконалення монологічного і діалогічного мовлення.
Не одне покоління читачів насолоджується казками братів Грімм, і ми пропонуємо вам зануритися в казковий світ братів Грімм.
Сценарій розрахований на учнів 5-9 класів.



Брати Грімм "Пані Метелиця"

4

Відеоролик можна використати при вивченні казки братів Грімм "Пані Метелиця"



В. Паращич Усі уроки зарубіжної літератури 5 клас

3

1349.jpg
Посібник надає плани-конспекти 70 уроків зарубіжної літератури для 5 класу загальноосвітньої школи, які створено згідно програми «Зарубіжна література». Видання містить календарний план, плани-конспекти уроків, в яких використано різноманітні традиційні та нетрадиційні форми та методи роботи з класом.
Для учителів-практиків, молодих учителів, студентів-філологів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі