Користувацький вхід

Всеволод Нестайко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Всеволод Нестайко "Тореадори з Васюківки". Узагальнюючий урок

0

Конспект уроку можуть використовувати вчителі, які працюють у 6 класі. Всеволод Нестайко – один із найвідоміших письменників дитячої літератури. Книга «Тореадори з Васюківки» відрізняється яскравими героями, веселими та захоплюючими пригодами, повчальний змістом.Контрольна робота «Пригоди й романтика»

1

Перевірити рівень знань учнів за вивченою темою, активізувати розумову діяльність учнів. Виховувати прагнення досягати кращих результатів.Всеволод Нестайко - відомий у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» (фрагменти). Пригодницький захоплюючий сюжет твору. ТЛ: повість, пригодницький твір

1

Всеволод Нестайко - відомий у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» (фрагменти). Пригодницький захоплюючий сюжет твору. ТЛ: повість, пригодницький твір"Тореадори з Васюківки"

1

Презентація до уроку у 6 класі на тему "Всеволод Нестайко "Тореадори з Васюківки""В. Нестайко «Тореадори з Васюківки». Поведінка героїв твору, їх вчинки

1

Розробка уроку з використанням ІКТ "В. Нестайко «Тореадори з Васюківки». Поведінка героїв твору, їх вчинки". Презентація додається. Фрагмент фільму скачала з www.youtube.comПрезентації до вивчення творчості В.Нестайка 6 клас

1

Презентації до вивчення творчості В. Нестайка та його твору "Тореадори з Васюківки"Методичні розробки уроків позакласного читання

0

Методичні розробки уроків-проектів позакласного читання за творами Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі»Розробка уроку "Всеволод Нестайко - відомий український письменник. "Тореадори з Васюківки"

5

30 січня Всеволоду Нестайку, улюбленому дитячому письменнику багатьох поколінь виповнилося 83 роки. Але незважаючи на такий поважний вік, він успішно працює. Пише нові твори. Друкується в найкращих видавництвах України, його твори перекладаються багатьма мовами світу.Урок читання. Сміливість - половина перемоги. Всеволод Нестайко. "Жевжик".

0

Розробка уроку читання за твором Всеволода Нестайка "Жевжик". 4 класУрок позакласного читання з використанням стратегій методики розвитку критичного мислення за оповіданням В. Нестайка "Злочин" Жори Горобейка".

0

Урок позакласного читання за оповіданням Всеволода Нестайка " Злочин" Жори Горобейка" з використанням стратегій методики розвитку критичного мислення: кероване читання із зупинками та прогнозуванням, складання сенкана, " Продовж речення".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі