Користувацький вхід

Лесь Курбас

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація. Українська драматургія 20-30 років ХХ століття

0

Презентація. Українська драматургія 20-30 років ХХ століття.
Лесь Курбас, Гнат Юра, Театр "Березіль", Ібсен, Лесь Українка,Іван Кочерга, Микола Куліш тощо.Культура ХХ ст. Театральна культура (методична розробка уроку з предмета «Художня культура»)

0

Провідні актори та режисери українського театру. Лесь Курбас та ін. Сучасний драматичний, музичний та ляльковий театр."Лесь Курбас як фундаментатор українського театру"

1

ЗМІСТ

Вступ………………………………………………………….................................3

Розділ І. Лесь Курбас:людина, митець,знакова постать української історії та культури ……………………………………………...........................................................5

Розділ ІІ. Театральне новаторство Л.Курбаса: основні впливи, проблеми, характерні риси…………………………...………………………...……………14

Висновки………………………………………………………………….……...15

Список використаної літератури………………..................................................17Урок-конференція в 11 класі "Гроно нездоланих співців". Презентація до уроку.

1

Урок позакласного читання з української літератури в 11 класі на тему: "Гроно нездоланих співців" (М.Зеров, М.Вороний, Михайло Драй-Хмара, М.Куліш, Лесь Курбас, Євген Плужник).
Конспект уроку доповнено презентацією.Тандем Куліш-Курбас. Презентація

0

Тандем Куліш-КурбасЗаперечення національного нігілізму та бездуховності героя у п’єсі М.Куліша "Мина Мазайло"

5

Урок для класів з академічним рівнем навчання. Має грунтовний відеосупровід, сучасні підходи до аналізу літературного твору.
Серед форм навчальної діяльності - виконання тестових завдань в паперовому та медіаформатах, конструктивний діалог з учнями через евристичні методи.
В уроці присутні відеосюжети про українську літературу 20х рр., життєвий шлях Миколи Куліша, його співпрацю з Театром Леся Курбаса, інтерв’ю з Оксаною Забужко. Якщо ви бажаєте отримати ці матеріали - повідомте, будь ласка, автора. :)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі